Kovová herní klávesnice SureFire KINGPIN X2

KINGPIN X2 SureFire klávesnice gaming

SureFire KINGPIN X2 je velmi pěkná multimediální herní klávesnice. Vzhled klávesnice je ladný a jednoduchý. K této klávesnici není potřeba žádný software na drobné úpravy, takže je ideální pro nenáročné hráče. Pojďme si ale povědět některé parametry a spíše technické věci.

Začněme tedy těmi většími. Klávesnice má odolný přední panel z hliníku, takže se vám na stole s pomocí gumy, která je zespoda, opravdu nehne. Životnost klávesnice by měla být okolo 10 milionů stisknutí kláves, takže nějakou dobu poslouží.

KINGPIN X2 SureFire klávesnice detail

Co se týká RGB podsvícení, tak přes velké spínače je velmi utlumeno, i když je svítivost nastavená na maximální hodnotu. Podsvícení má 5 aktivních režimů a také je zde nastavitelná rychlost a jas přímo na klávesnici. Klávesnice má konkrétně 3 úrovně podsvícení.

SureFire logoVelmi dobrá je funkce anti-ghosting, která spadá až pro 25 kláves. Klávesnice má 12 multimediálních kláves, které umožňují snadno a rychle ovládat hlasitost nebo podsvícení, přehrávat a pozastavovat hudbu nebo otevírat poštu či webové prohlížeče. Kabel klávesnice je dlouhý přesně 1,8 metrů a je opletený pevnou látkou, takže Vám alespoň něco vydrží.

 

KINGPIN X2 SureFire klávesnice stůl

Surefire KINGPIN X2 je stylová odolná plnohodnotná klávesnice. Obsah balení nám mimo samotné klávesnice nabídne také velmi šikovný manuál, ve kterém je velmi jednoduše popsáno, čím a jak ovládat různé funkce klávesnice.

Závěrem bych řekl, že se jedná o velmi povedený kousek, co se týká jednoduchosti. Klávesnice je opravdu jednoduchá, jak vzhledově, tak funkcemi. Myslím si, že pro nenáročné hráče je tento kousek ideální k naplnění jejich herních potřeb.

Vít Moravec

Související příspěvky

Leave a Comment