Herní myš SureFire Martial Claw

Herní myš SureFire Martial Claw

Herní myš Martial Claw od gamingového brandu SureFire nabízí přesnost, rychlost a přizpůsobení díky rozlišení až 7200 DPI, sedmi programovatelným tlačítkům a RGB podsvícení ve více režimech.

7200 DPI

myš SureFire Martial ClawMartial Claw je ideální pro hráče, kteří mají rádi kontrolu a zároveň si chtějí dopřát pohodlí a dlouhou životnost. Herní myš SureFire Martial Claw umožňuje pohodlný pohyb prstů, zápěstí a ramene, takže zvládnete velké pohyby při míření, sledování a odstřelování. Díky rozlišení nastavitelnému až na hodnotu 7200 DPI lze myš nastavit pro rychlé procházení širokých oblastí nebo zpomalit pro maximální přesnost. DPI lze nastavit na hodnoty: 800, 1600, 2400, 3200, 4800 a 7200.

7 programovatelných tlačítek

Naprogramujte si tlačítka, přiřazujte makra a uložte si nastavení rychlosti a světelné efekty pomocí přiloženého pokročilého softwaru. Přizpůsobte a nakonfigurujte si vše, jak máte rádi.

SureFire logoBarevné RGB podsvícení kolem základny a na rolovacím kolečku s mnoha efekty umocní váš herní zážitek. S předpokládanou životností 10 milionů kliknutí vás myš SureFire Martial Claw nikdy nezklame.

Myš má optický senzor, 1,8 m dlouhý opletený kabel s konektorem USB Plug & Play a váží 147 g. SureFire Martial Claw je kompatibilní s PC, Macem i konzolemi s USB portem.

Související příspěvky

Leave a Comment