Herní disky SureFire GX3 Gaming

SureFire Bunker SSD HDD

Vyrazit jen tak na cesty a mít s sebou svoji nadupanou herní knihovnu. To je přání snad každého hráče, který čas od času potřebuje strávit nějako tu dobu mimo domov. Abyste se z podobných výhod mohli těšit, potřebujete samozřejmě kvalitní herní mašinu na cesty, ale neméně důležitou součástí života kočovného hráče je také přenosný disk, který zaplníte herními tituly až po okraj. Společnost SureFire nabízí rovnou čtyři zajímavé kousky pro hráče, kteří touží po kompaktnosti a pohodlí.

SSD HDD SureFire BunkerHerní disky SureFire Bunker skloubí rychlost, pohodlí a kompatibilitu do jedné malé krabičky a nabídnou vám od 512GB až po 2TB kapacity úložiště. V případě běžného pevného disku jsou varianty 1TB a 2TB. Pokud radši sáhnete po SSD, nabídne vám SureFire 512GB, nebo 1TB. Je tak jenom na vás, kolik her chcete na svůj přenosný disk vlastně vmáčknout, ze strany výrobce zde rozhodně omezení nebudete. Nejen praktické, ale také stylové bude vaše úložiště díky elegantnímu designu s RGB podsvícením, který pyšně hlásí, že patří do rodiny SureFire.

Na výběr máte z variant klasických pevných disků i SSD, které rozhodně ocení především majitelé nové generace konzolí. Ta totiž právě z potenciálu SSD disků těží nejvíce. Běžný pevný disk vám ovšem nabídne solidní rychlost čtení a zápisu pohybující se až kolem 140 MB/s, v případě SSD dosáhnete na čísla ještě o poznání vyšší – čtení 450 MB/s a zápis 430 MB/s. Nemusíte se tak bát absolutně jakéhokoliv zdržování.

SureFire logoVšechny čtyři typy disků jsou připojené pomocí USB 3.2 konektoru a disk SSD navíc nabízí i USB-C. Právě SSD disk navíc nabízí výhodu, že neobsahuje pohyblivé části a je tak mnohem odolnější vůči případným otřesům, ale také méně náročný na spotřebu. Zařízení je kompatibilní jak s herními konzolemi, tak s PC a může být využívané nejen na hry, ale také na jakýkoliv jiný typ souborů.

SureFire nyní nabízí některé modely disků za zvýhodněné ceny. SureFire GX3 Gaming SSD 512GB Black pořídíte za 1.599 Kč a SureFire GX3 Gaming HDD 1TB Black za 1.399 Kč.

Martin Havel

Související příspěvky

Leave a Comment