Legendární myš Logitech MX Master3 zvládne opravdu vše

myš Logitech MX Master3

Počítačová myš MX Master 3 od Logitechu nabízí okamžitou přesnost a nekonečný potenciál. Jde o doposud nejmodernější myš řady Master, která je speciálně navržená pro kreativní osoby i pro kodéry. Bez problémů zvládnete vše, na co jen pomyslíte.

V Logitechu znovu objevili kolo. Tedy spíše kolečko. Zbrusu nová funkce elektromagnetického posuvu MagSpeed je dostatečně přesná pro zastavení s přesností na pixel a dostatečně rychlá pro procházení 1000 řádků za sekundu. A navíc je scrollování téměř neslyšné. Obrobená ocel, z které kolečko je, mu propůjčuje prvotřídní a nezaměnitelnou hmatovou odezvu a dostatečnou hmotnost pro dynamickou setrvačnost, kterou cítíte, avšak neslyšíte.

Myš nabízí i ohromné pohodlí. Pracujte s profilem ideálně tvarovaným pro vaše zápěstí. Tvořte a pracujte intuitivněji pomocí důsledně a promyšleně umístěných tlačítek vpřed/zpět, tlačítka pro gesta a nového kolečka ovládaného palcem.

MX Master 3 si můžete jednoduše přizpůsobit a nakonfigurovat každou akci pro váš konkrétní styl práce. Myš MX Master 3 je plně přizpůsobitelná v prakticky každé aplikaci, kterou používáte, přičemž budete moct pracovat rychleji díky nadefinovaným možnostem přizpůsobení pro oblíbené aplikace, jako například Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari, Zoom, Microsoft Teams, Word, Excel, PowerPoint a Edge. Nastavení provedete v software Logitech Options, který je k dispozici pro systémy macOS i Windows.

LogitechMůžete dokonce plynule ovládat víc počítačů pomocí jedné myši MX Master 3. Tento model je kompatibilní s technologií Flow a další zařízení ovládáte pouhým posunutím kurzoru k okraji obrazovky. Funguje v operačních systémech Windows a macOS. Bez námahy mezi počítači přenášejte text, obrázky a soubory – stačí kliknout na kopírovat na jednom a vložit na druhém. MX Master 3 je rychlejší a 5x přesnější ve srovnání s běžnou myší. Snímání Logitech Darkfield umožňuje pohyb na prakticky libovolném povrchu, dokonce i na skle díky přesnosti 4000 DPI (nejlepší ve své třídě).

Myš MX Master 3 vydrží na plné nabití fungovat až 70 dní – a rychlé nabití po dobu jedné minuty zajistí energii na tři hodiny používání. Pro dobíjení energie využijte přiložený nabíjecí kabel USB-C.

Související příspěvky

Leave a Comment