Samsung Galaxy Z Fold3 5G je ultimátní telefon pro všechny situace

Model Z Fold3 je určen uživatelům, kteří touží po maximální produktivitě a zároveň po zábavě na nejvyšší úrovni. Jde o mimořádně výkonný všestranný přístroj, který zájemcům nabídne bohaté možnosti multitaskingu, nevídaný výkon, ohebný displej Infinity Flex Display s úhlopříčkou 7,6 palce neboli 19,3 cm, na kterém linie ohybu v rozloženém stavu vůbec není vidět, a vůbec poprvé u skládacích zařízení i podporu dotykového pera S Pen. Z Flip3 se zase ideálně hodí pro uživatele, kterým kromě funkcí a parametrů záleží i na stylovém designu. Je mimořádně elegantní, štíhlý a kompaktní a výborně se tak vejde do kapsy. Smartphone má vynikající fotoaparát a větší přední displej pro rychlé použití v terénu.

Od skládacích zařízení značky Samsung uživatelé očekávají, že něco vydrží. Kvůli tomu se nejnovější generace Galaxy Z pyšní bezkonkurenční konstrukční kvalitou. Jako první skládací telefony vůbec získaly modely Z Fold3 a Z Flip3 certifikát IPX8 dokládající odolnost proti vodě, takže si v dešti už nemusíte dělat žádné starosti. Oba přístroje mají v těle Armor Aluminum čili nejtvrdší hliník, jaký řada Galaxy kdy poznala, a také nejlepší krycí sklo Corning Gorilla Glass Victus chránící displej proti poškrábání a poškození při pádu. Za pozornost stojí i nová ochranná fólie z PET a vylepšený systém vrstev na displeji, takže je hlavní displej obou modelů o 80 % odolnější než u předchozích verzí.

Samsung logoTaké další parametry přispívají k tomu, že s novými skládacími telefony Samsung budou uživatelé spokojeni celé roky. Díky speciálnímu pantu Hideaway Hinge, který se poprvé představil u modelu Galaxy Z Flip, zůstávají oba telefony rozevřené v libovolném úhlu, což usnadňuje využití režimu Flex. To umožňuje více činností najednou. V jedné části displeje můžete například sledovat videokonferenci a ve druhé si kontrolovat poznámky. Z Fold3 nabízí i aktualizovanou verzi režimu Multi-Active Window, která multitasking rovněž výrazně usnadňuje. Funkce App Pair umožňuje vytvářet jednoduché zkratky k oblíbeným aplikacím a pak je otevírat s maximální rychlostí. Mezi aplikacemi lze přepínat pomocí nové funkce Taskbar, nemusíte se přitom vracet na základní obrazovku.

Související příspěvky

One Thought to “Samsung Galaxy Z Fold3 5G je ultimátní telefon pro všechny situace”

  1. […] zprávy uvedení nových skládacích telefonů Samsung Electronics Co. — Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 — na konci srpna a vydání nové řady Apple iPhone 13 v říjnu dále […]

Leave a Comment