Herní křeslo Genesis Nitro 560 CAMO

GenesisKaždý, kdo tráví dlouhé hodiny u počítače ví, že největší vliv na dosažení dobrých výsledků má pohodlí, které přímo souvisí se správným držením těla.

Křeslo Genesis Nitro 560 CAMO disponuje řadou vlastností a funkcí, které zaručí optimální oporu a držení těla, což šetří vaši páteř a snižuje únavu. Investicí do křesla Genesis získáte nejen jedinečný doplněk, který vám zvýší komfort při práci, či hraní her, ale chráníte tím i svou páteř a zdraví.

Konstrukce křesla Genesis Nitro 560 CAMO je konstruována z vysoce kvalitního kovu, který zaručuje vysokou odolnost proti poškození a dlouhodobou životnost. Použití plynového pístu 4. třídy poskytuje nosnost sedadla až do hmotnosti 150 kg.

Základním kritériem při výběru herního křesla je jeho funkčnost, a proto ani v tomto modelu nemůže chybět velké množství funkcí, které vás budou hýčkat. Mezi ně patří výškově nastavitelné sedadlo z funkcí houpání, nastavení sklonu opěradla až do 180°, nastavení výšky podpěrek předloktí, možnost otáčení křesla o 360 stupňů a polyuretanová kolečka.

ATComputersKřeslo je vyplněno vysoce kvalitní elastickou pěnou se zvýšenou odolností a pružností o tloušťce 4 cm na opěradle a 7 cm na sedadle. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo ještě doplňují dva dodatečné polštáře s možností nastavení výšky připevnění, které zaručují maximální pohodlí a podporu páteře na tom správném místě. Čalounění křesla je zhotoveno z velmi odolného a prodyšného textilního materiálu.

Trůn skutečného hráče musí vypadat dobře. Správná kombinace černé barvy s maskáčovou dávají křeslu agresivní, válečný charakter. Design křesla Nitro 560 Camo určitě vynikne v každém herním koutku.

Související příspěvky

Leave a Comment