Štíhlý 4K UHD monitor s 1,07 miliardami barev

288E2UAE_01-RTP-global-001

Uživatelé očekávají nejlepší zážitek z každého displeje, který používají, ať už jde o smartphone nebo televizi. Když mnoho z nás každý den tráví spoustu času před displejem počítače, očekáváme co nejlepší technologie a zážitek.

Nový monitor nabízí UltraClear zobrazení v rozlišení 4K UHD (3840 x 2160), technologii UltraWide a 1,07 miliardy barev. Každá barva ožívá a každý detail je vylepšen, takže fotografie, videa a tabulky jsou naprosto přesné. Navíc disponuje širokoúhlým IPS LED panelem a technologií SmartContrast, pro syté černé detaily, které poskytují skvělý vizuální zážitek. A když jsou úkoly složité a rozmanité, uživatelé se mohou spolehnout na technologii MultiView, určené pro současné připojení dvou zařízení, jako je počítač a notebook.

Je také vybaven rozhraním USB 3.2 SuperSpeed, které nabízí jeden USB upstream vsup a 4 USB downstream, takže uživatelé mohou k monitoru připojit klávesnici a myš a používat je k ovládání. Jeden port USB podporuje rychlé nabíjení a splňuje standard USB-IF Battery Charging (BC1.2), který umožňuje uživatelům nabíjet kompatibilní smartphony. Pro více možností nabízí také připojení pomocí HDMI a DisplayPort kabelů. Všechny porty jsou umístěny v jedné vodorovné linii v zadní části monitoru a systém správy kabelů pomáhá udržovat uklizený pracovní prostor. Klávesa EasySelect, joystick, který umožňuje rychlý přístup do nabídky monitoru.

Nabízí také ultra úzký rámeček, štíhlejší design a elegantní stojan, díky čemuž najde uplatnění jako domácí dekorace, a navíc poskytuje lepší pozorovací plochu. Nastavitelný stojan lze naklonit (-5/+20 stupňů) a díky možnosti nastavení výšky až o 100 mm, umístit do optimální polohy. Je šetrný k očím, díky režimu EasyRead pro zážitek ze čtení jako z papíru, technologií Flicker-free a režimem LowBlue pro pohodlnější sledování.

Také vyhovuje standardům RoHS, má certifikace EnergyStar 8.0 a TCO, neobsahuje olovo ani rtuť a používá 100% recyklovatelné obaly.

Monitor 288E2UAE bude dostupný od února za doporučenou koncovou cenu 8597 Kč (329 Eur).

Související příspěvky

Leave a Comment