První notebook X-Diablo na trhu

X-Diablo Wings

Společnost AT Computers přináší na česko-slovenský trh první notebook herní značky X-Diablo. Nese označení X-Diablo Wings a jedná se o unikátní řešení 3 v 1.

x-diabloATC rozšířilo herní rodinu vlastní značky X-Diablo o první notebook pod označením X-Diablo Wings a při výrobě se drželo hesla „Notebook pro život, ať jsi kdokoli a kdekoli“. Unikátní je notebook v tom, že spojuje řešení 3 v 1 – můžete ho využít nejen ke hraní, ale i na práci a pro multimédia. Jde o první notebook svého typu v České republice.

Intel logoNotebook dodává pořádný herní výkon díky procesoru Intel Core i7-1165G7 a grafice Intel Iris Xe Graphics. Můžete ho ale využít i na každodenní práci – vzhled ultrabooku a nízká hmotnost vám dodají pomyslná křídla a ulehčí vaše transfery/přesuny. Nezbytnou součástí je také operační systém Windows 11 Pro. Dotykový 15,6“ Full HD displej zařídí snadnou využitelnost pro multimédia. Důležitou součástí jsou také 16GB paměť LPDDR4X 4266 MHz, SSD M.2 1TB Samsung 980, grafické výstupy v podobě 1x HDMI 2.0. a 2x DP 1.4 přes Thunderbolt 4 a výstupy 2x USB 3.2. (gen 2) a 2 USB-C Thunderbolt 4. Záruka je 2 roky vč. onsite – zajištění svozu, ať jste kdekoli v ČR.

Novinka je již k dispozici za doporučenou cenu 41.990 Kč vč. DPH.

Značku X-Diablo má u ATC na starosti produktový manažer Petr Rakus (rakus@atcomp.cz).

Více informací na http://www.x-diablo.cz/, příp. http://www.atcomp.cz.

ATComputers

Související příspěvky

Leave a Comment