Nová řada monitorů vybavených funkcemi pro pohodlnou a bezpečnou produktivitu

243b1jh_00_main_image

Nový monitor nabízí hybridní USB dokování, které zjednodušuje připojení: jeden USB duální kabel s konektory typu C a A poskytuje video, Ethernet, nabíjení (až 100 W) a připojení DisplayLink. Je řešením pro ty, kteří hledají monitor, zajišťující komplexní možnosti připojení, pohodlí a zabezpečení – ať už jde o komplexní nastavení, sdílené kanceláře nebo otevřené kancelářské prostory.

Je vybaven hybridním USB dokováním s porty USB-C i USB-A, dále vestavěným RJ-45 Ethernet provětší zabezpečení dat a DisplayPort-out ke snadnému propojení monitorů do řetězců. Je vybaven IPS LCD displejem, který zajišťuje široké pozorovací úhly 178/178 stupňů, ostrý obraz s živými a přesnými barvami a konzistentním jasem. Pro pohodlnější zážitek ze sledování a maximální pohodu uživatele je tento model vybaven také režimem Philips LowBlue a technologií Flicker-Free. Navíc má certifikaci TÜV Rheinlend.

Nejnovější vyskakovací webová kamera je vybavena pokročilými senzory pro rozpoznávání obličeje Windows Hello, které uživatelům umožňují pohodlně se přihlásit k jejich zařízením s Windows za méně než dvě sekundy (třikrát rychlejší než pomocí hesla). Monitor je navíc vybaven snímačem LightSensor, který automaticky upravuje jas obrazu podle světelných podmínek v místnosti a minimalizuje tak spotřebu energie.

Monitor 243B1JH bude dostupný od února 2021 za doporučenou koncovou cenu 10 869 Kč (419 EUR).

Související příspěvky

Leave a Comment