Přenosný bezdrátový reproduktor Sony SRS-XG500

Přenosný bezdrátový reproduktor Sony SRS-XG500

Přenosné bezdrátové reproduktory v posledních letech zažily opravdový boom a z jednoduchých doplňků pro telefony se vypracovaly až na úlohu našlapaných audiozařízení, která jsou plná toho nejlepšího, co výrobci mohou nabídnout a zvládnou uspokojit i ty nejnáročnější uživatele. Společnost Sony v tomto ohledu nezůstává pozadu a důkazem, že ani přenosný reproduktor nemusí přicházet s velkými kompromisy je model SRS-XG500.

Sony SRS-XG500Tento reproduktor je ideálním parťákem pro každého, kdo má rád párty kdekoliv se zrovna nachází. Ať už jste zrovna v parku, u bazénu nebo třeba na babiččině zahradě, můžete se těšit na ničím nerušený pohodový zážitek z hudebního doprovodu, který si zvolíte. Díky našlapané baterii s výdrží až třicet hodin se nemusíte bát, že by vám došla šťáva zrovna uprostřed vašeho oblíbeného sóla a už vůbec vás nemusí trápit, když si na poslední chvíli vzpomenete, že jste zapomněli reproduktor nabít. Funkce rychlého nabíjení vám totiž dodá nouzovou zásobu tří hodin za pouhých deset minut nabíjení. Výhodou pro každého dobrodruha je kromě výdrže baterie také odolnost samotného reproduktoru. Voda ani prach nejsou pro SRS-XG500 žádným soupeřem a v pohodě se se ztíženými podmínkami vypořádá.

Přenosný reproduktor Sony SRS-XG500

Našlapaný zvuk ve všech ohledech obstará jednotka X-Balanced Speaker Unit, která vám dodá bohatý zvuk se sytými basy, luxusní výšky a nezkreslený křišťálově čistý zvuk. Díky tomu si budete moci vychutnat vše bez ztráty kvality i když zrovna přijde na řadu vaše oblíbená píseň a rozhodnete se jí pořádně přidat na hlasitosti.

SONY logo KANKRYPřipojení reproduktoru funguje skrze Bluetooth, můžete do něj ovšem připojit i USB zařízení a skvělým přídavkem pro všechny s uměleckou duší bude i možnosti zapojit do reproduktoru mikrofon a vydat ze sebe maximum. O pohodu při přenášení reproduktoru se postará pohodlná rukojeť, která dá vaší ruce dostatek ATComputersprostoru a zpříjemní tak vaše cestování. Není to žádný drobek a s váhou 5,6 kilogramu už příjemnou ergonomii úchopu opravdu oceníte. Styl už tak elegantnímu designu potom propůjčí ještě nastavitelná světla na obou koncích reproduktoru.

Martin Havel

Související příspěvky

Leave a Comment