Targus Bluetooth Speakerphone

Targus Bluetooth Speakerphone

Targus nedávno představil novinku, která vám usnadní připojit se ke konferenčnímu hovoru odkudkoli. Je to přenosný reproduktor Targus Bluetooth Speakerphone. Má jednoduché 6tlačítkové ovládání a kompaktní design připomínající puk.

Zařízení nabízí jednoduché připojení plug and play s možností pracovat kabelově přes USB-C nebo bezdrátově přes energeticky úspornou technologii Bluetooth 5.0 až do vzdálenosti 10 m od vašeho telefonu. Jeho dobíjecí, vestavěná, lithium-iontová baterie umožňuje až 22 hodin používání, aby bylo zajištěno, že bude připraven na celodenní práci. Není třeba instalovat žádné ovladače, abyste mohli začít mluvit.

Bluetooth Speakerphone TargusHlasitý odposlech, vyvinutý s funkcí Environmental Noise Cancellation (ENC) a Acoustic Echo Cancellation (AEC), blokuje jakýkoli vnější hluk a odstraňuje ozvěny, dozvuky a nežádoucí přidané zvuky, aby poskytoval lepší zvukový zážitek než samotný notebook. Může se pochlubit všesměrovým polem 6 mikrofonů a snímá zvuk ze vzdálenosti až 5 m, což zajišťuje, že vy i vaši spolupracovníci budete jasně slyšet, zatímco jeho širokopásmový reproduktor poskytuje ostrý a kvalitní zvuk.

Pro extra všestrannost je Targus Bluetooth Speakerphone kompatibilní s většinou hlavních konferenčních platforem.

Všesměrový mikrofon

Díky integrovanému poli 6 mikrofonů dokáže Targus Bluetooth Speakerphone zachytit zvuk ze vzdálenosti až 5 metrů. Mikrofony jsou optimalizovány tak, aby zachytily všechny detaily z reproduktoru, takže konverzace je jasná, přirozená a dobře slyšitelná.

Drátová a bezdrátová všestrannost

Targus logoPomocí přiloženého kabelu USB-C můžete zajistit připojení na plný výkon s připojeným hlasitým odposlechem nebo si jej můžete vzít na cesty a zařízení používat prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth až do vzdálenosti 10 metrů od svého telefonu/notebooku. Dobíjecí lithium-iontová baterie s kapacitou 2 600 mAh poskytuje až 22 hodin používání. Plného nabití dosáhne za pouhé 2 hodiny.

Přenosný a snadno použitelný

Jeho kompaktní design připomínající puk je široký 12,3 cm a vysoký jen 4,3 cm, takže jej lze snadno přenášet, ať je vaše pracoviště kdekoli. Má černou barvu a váží 0,5 kg. Instalace je také snadná a nevyžaduje k fungování žádný speciální software, připojení přímo k notebooku, tabletu nebo smartphonu přes USB-C nebo Bluetooth. Targus Bluetooth Speakerphone AEM105GL je univerzálně kompatibilní s většinou hlavních konferenčních platforem.

Související příspěvky

Leave a Comment