Herní myš Genesis Krypton 290

Herní myš Genesis Krypton 290

Jediné kliknutí na myši je často v herním světě rozdílem mezi oslňujícím vítězstvím a nepříjemnou porážkou, které se snad každý z nás snaží vyhnout. Proto je nutné, aby na vašeho herního hlodavce byl spoleh za každé situace a pokud zvolíte dobře, může pro vás správně vybraná myš znamenat nezanedbatelnou výhodu nad vaším oponentem. Přesně takovým parťákem může pro vás být myš Genesis Krypton 290.

Herní myš Genesis Krypton 290 bílá zespodaKrypton 290 je herní myš se sedmi programovatelnými tlačítky, která vám mohou výrazně usnadnit využívání klíčových dovedností v co nejrychlejším čase. Tlačítka jsou plně programovatelná skrze software dodávaný k myši a můžete si je tak nastavit dle libosti. Pro opravdové fajnšmekry po stránce nastavení je zde také možnost nastavovat si makra. Nemusíte se navíc bát, že by se vám nastavení vytratilo pokaždé, když se vydáte třeba na návštěvu, nebo nějakou herní akci. Krypton 290 totiž disponuje vestavěnou pamětí, s jejíž pomocí si veškerá nastavení uložíte a budou vám tak dostupná kdekoliv.

O to, aby byl každý pohyb vaší ruky dokonale zaznamenán, se postará přesný optický senzor s rozlišením od 200 do 6400 DPI, s nímž si bez jakýchkoliv potíží najdete optimální nastavení, které bude vyhovovat takřka každému hráči bez ohledu na to, zda zrovna běhá ve válečné zóně se zbraní v ruce, čaruje v MMO RPG, nebo uděluje pokyny svým jednotkám ve strategickém souboji.

Herní myš Genesis Krypton 290 bílá

Genesis logo newDíky ergonomicky navrženému designu se s myší Krypton 290 hráč může okamžitě sžít, a navíc šetřit své zápěstí, které při hraní na počítači dostává pořádně zabrat. O dokonalý úchop se potom postarají drobná prohloubení po stranách myši. S váhou 134 gramů se jedná o kousek, který se vám přitom v ruce určitě pocitově neztratí a udržíte si tak dokonalou kontrolu nad vším, co se zrovna děje na obrazovce.

Herní myš Genesis Krypton 290 černáSprávná herní myš musí padnout do ruky, ale také do oka. O to se stará nejen RGB podsvícení s nastavitelnými barvami a efekty. Ty obohacují spodní část myši elegantním proužkem a její horní část potom zkrášluje RGB podsvícené kolečko a logo společnosti Genesis. Vybrat si také můžete mezi dvěma designovými variantami samotného těla myši v černé a bílé barvě. Krypton 290 tak rozhodně nebude mít problém se sladit se zbytkem vašeho herního vybavení.

Martin Havel

Související příspěvky

Leave a Comment