Kouzelný BOX od VERBATIM

Sada krytu 2,5 USB 3.2 Gen 1 Verbatim

Nastane čas ve vašem životě, kdy budete potřebovat rozšířit váš notebook, nebo PCčko. Řekněme, že vám třeba jenom tak zůstane ze staršího „noťasu“ 500GB disk a vy budete potřebovat přetáhnout, nebo zálohovat nějaká data z tohoto disku. A tady přijde na řadu možnost využít sadu krytů – nebo chcete-li boxu, kdy využijete vaše staré interní disky HDD nebo SSD a proměníte je v plnohodnotný externí disk. Stačí vám pro to balení krytů od společnosti VERBATIM. Tato sada slouží přesně k tomuto účelu.

Sada krytu 2,5 Verbatim SSD

Balení totiž obsahuje vše potřebné pro přeměnu standardního 2,5” interního disku HDD/SSD SATA (do výšky 9,5 mm) na externí úložné zařízení s rozhraním USB 3.2 Gen 1 pro superrychlý přenos dat. Rychlost přenosu dat bude taková, jakou má ve svých možnostech váš starý disk. Nicméně podporuje port USB SuperSpeed (5 Gb/s) pro rychlý přenos dat s rozhraním USB 3.2 Gen 1 a je zpětně kompatibilní s portem USB 2.0.

Sada krytu 2,5 Verbatim SSDVelmi oceňujeme líbivý a funkční design, který tvoří integrovaný gumový pásek, který slouží k upevnění kabelů, když se disk třeba nepoužívá nebo přenáší. Ochrání ho tak proti různým vnějším vlivům, ale i tak doporučujeme při přenosu s HDD diskem zacházet jako s porcelánem, u SSDéčka to je více na pohodu, tady se o nějaké zaškobrtnutí tolik bát nemusíte.

Disk zprovozníte velmi jednoduše, montáž je velmi snadná. Interní disk jednoduše vložíte do sady dvou krytů a již můžete disk připojit k vašemu zařízení. Nebudete potřebovat žádné nástroje ani pokročilé technické znalosti a dokonce ani ovladače. Rozměry boxu jsou 125,5 mm × 80 mm × 17,6 mm (D × Š × H) a váha je pouze necelých 60 gramů. Součástí balení je také kabel USB-A na Micro-B USB.

VerbatimCenově se sada krytů pohybuje pod 300 korun, což vaši peněženku nezruinuje a udělá velmi dobrou službu.

Za redakci AVERIA TECH LABu vám můžeme tento produkt s klidným srdcem doporučit, protože v jednoduchosti je síla, jak říká klasik.

Upozornění: Disk HDD/SSD není součástí balení.
* Pro optimální výkon musí být disk připojen k hostitelskému ovladači USB 3.2 Gen 1 nebo novějšímu.

Detaily produktu

Kryt 2,5″ pevného disku /disku SSD
Hodí se ke všem standardním (až do výšky 9,5 mm) 2,5” interním diskům HDD a SSD SATA
Instalace nevyžaduje nástroje, plug & play, nejsou zapotřebí žádné ovladače
Pásek na kabely, když se disk nepoužívá
Indikátor aktivity LED
Podporuje port USB SuperSpeed (5 Gb/s) pro rychlý přenos dat –rozhraní USB 3.2 Gen 1.

Verbatim Sada krytu

 

Požadavky na systém

Počítač nebo Mac s portem USB 3.2 Gen 1 (kompatibilní s portem USB 2.0)
Windows 10, 8, 7
Mac OS X 9.1 nebo novější

Technické údaje

Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 – také kompatibilní s portem USB 2.0
Rozměry produktu: 125,5 mm × 80 mm × 17,6 mm (D × Š × H)
Hmotnost produktu: 59,8 g (přibližně)

Obsah balení

Kryt Store ‘n’ Go
Kabel USB-A na Micro-B USB
Příručka pro rychlou instalaci

Související příspěvky

Leave a Comment