Yoga Slim s procesorem Intel 11. generace

Yoga-Slim-new-1100x641

Lenovo Yoga Slim 9i je precizně zpracovaný prémiový notebook s krytem z pravé kůže, bleskurychlou odezvou a dlouhotrvající výdrží baterie. Nová třída tenkých notebooků, do které toto zařízení patří byla navržena tak, aby poskytovala výjimečnou přenositelnost a ohromující vzhled bez kompromisů v produktivitě nebo výkonu.

Intel EvoYoga Slim 9i nabízí ultra tenký styl s detaily zahrnujícími vysoce leštěné hrany, rytý zářez kamery nad displejem, který umožňuje snadnější otevírání jednou rukou, a skleněnou opěrku dlaní s hranami na okraji, která působí chladně a hladce na dotek. Trackpad je zapouzdřený pod sklem. Lidé mají rádi uspokojivý pocit kliknutí, proto Smart Sensor Touchpad vibruje po kliknutí.

Intel IrisXeNotebook nabízí superrychlou odezvu procesorů Intel Core 11. generace v kombinaci s grafikou založenou na architektuře Intel Xe. Procesor Intel Core i7-1165G7 má čtyři jádra a běží až na 4.70 GHz s 12 MB Intel Smart Cache. Gigabitové rychlosti nabízí Intel WiFi 6 a tři porty Thunderbolt 4 zajišťují konektivitu pro připojení k napájení, příslušenství a externímu displeji. Trojrozměrný zvuk zajišťuje Dolby Atmos Systém reproduktorů. Inteligentní chlazení optimalizuje výkon a nabízí až 17 hodin výdrže na baterii.

ATComputersSenzory vás upozorní na ochranu soukromí, když vám někdo prochází kolem ramen a automaticky vás odhlásí. Když odejdete zajistí, že vaše práce zůstane soukromá. Na vybraných trzích budete také moci mluvit s hlasovou asistentkou Alexa, nyní s vylepšeným uživatelským rozhraním a rozšířenými funkcemi.

Lenovo logo

Související příspěvky

Leave a Comment