Interaktivní dotykové monitory

Monitory 172B9TL 242B9TL

Byly představeny nové LCD monitory s technologií SmoothTouch a antireflexní vrstvou, což znamená, že displej využívá kapacitní 10bodovou dotykovou technologii Projected, která zaručuje plynulou odezvu. Skleněná vrstva zajišťuje ochranu proti poškrábání až 7H. To je nesmírně důležité pro určitá průmyslová odvětví, jako jsou maloobchod, supermarkety, logistika a HoReCa, kde pro provoz svých aplikací potřebují spolehlivé a odolné dotykové řešení.

Obraz na displeji je křišťálově čistý, s jasnými barvami a velkou čistotou bez odlesků, díky antireflexní vrstvě (zkráceně AG), která může snížit oslnění obrazovky dotykového monitoru, a proto nepotřebujete další filtr pro zvýšení pohodlí očí, což je zásadní v prostředích se světly namířenými přímo na monitor. Tyto nové monitory také splňují mezinárodní standard IP65 (pouze zepředu), pro odolnost proti vodě a prachu. Tím je zajištěna ochrana proti prachu a postříkání vodou, k čemuž může při používání ve výše uvedených prostředích dojít.

Oba nové monitory mají port HDMI, který zajišťuje univerzální digitální připojení, dva USB 3.1 porty pro vysokorychlostní přenos dat a také DisplayPort. Ke zlepšení a zajištění ještě vyšší produktivity uživatelů lze dotykové monitory používat s vlastním prstem, pasivním stylusem vyrobeným z vodivé látky nebo gumy a speciálními rukavicemi, díky nimž je zážitek ještě dokonalejší. Nové 17” a 24” dotykové monitory mají stojan SmartStand, umožňující plynulé naklánění a nastavení výšky, a s možností skládání pro nastavení různých ergonomických poloh. Disponují také držákem VESA pro maximální flexibilitu.

Oba modely disponují patentovanou technologií SmartContrast, která automaticky upravuje barvy a intenzitu podsvícení pro bohaté černé detaily a skvělý vizuální zážitek. Monitor 242B9TL navíc nabízí vylepšené rozlišení Full HD 1920 x 1080 pro realistické barvy. Ale vizuální kvalita musí přicházet s nejvyšším komfortem pro oči. Tyto modely proto využívají režimu LowBlue, který byl vyvinut pro blahobyt očí a technologii Flicker-Free, pro snížení blikání a tím pohodlnější sledování.

Monitory 172B9TL a Philips 242B9TL jsou již také dostupné za doporučené koncové ceny 10 111 Kč (369 EUR) a 10933 Kč 399 EUR.

Související příspěvky

Leave a Comment