Bezdrátová myš s dlouhou výdrží baterie

Rival3_Wireless_visual

Herní myš nabízí duální bezdrátové připojení, dlouhou výdrž baterie a energeticky efektivní herní senzor za rozumnou cenu. Využívá nový optický senzor TrueMove Air. Integrovaná bezdrátová technologie Quantum 2.0, poskytuje na trhu netradičních více než 400 hodin výdrže baterie, a tím poskytuje hráčům jistotu a spoleh na vlastní příslušenství bez obav o nutnost nabití nebo výměny baterie během důležitých herních momentů.

Dalším benefitem nové technologie je automatická optimalizace kanálů připojení. Tím je zajištěna stabilita, v důsledku přenosu dat přes vysoké i nízké frekvence. K rušení dochází z jakýchkoli Bluetooth zařízení nebo mobilních telefonů. Quantum 2.0 zaručí, že pokud dojde k narušení kanálu, myš plynule přepne na jiný bez ztráty připojení.
USB přijímač využívající 2,4GHz síť nabízí 1000Hz polling rate a ultra nízkou odezvu 1 ms tedy hodnoty, které lze najít standardně u drátových modelů. Připojení přes Bluetooth 5.0 usnadňuje použití Rival 3 Wireless na cestách.

Samotná myš je vyhotovena z velmi odolného polymeru pro maximální životnost. Nejinak tomu je v případě mechanických spínačů dimenzovaných na 60 milionů kliknutí. Hmotnost modelu lze upravit poněkud netradičně využitím jedné či dvou AAA baterií. Dvě baterie znamenají delší výdrž a 106 g zatímco jedna redukuje výdrž a hmotnost na 95 g.

Integrovaná paměť myši umožnuje uložení až 5 uživatelských profilů. Myš je k dispozici za 59,99 euro s DPH včetně nákladů na dopravu.

Související příspěvky

Leave a Comment