Mikrofon pro začínající tvůrce

hx-press-solocast-1000x611-4

Nový USB mikrofon je určený pro začínající streamery a začínající tvůrce. Je kondenzátorovým mikrofonem s kardioidním snímáním a ideálním řešením pro začínající streamery, castery, studenty a zaměstnance pracující z domova.

Snadno se připojuje díky USB Plug N Play. Má polární vzor karioidy, který je citlivější na zvuky přímo před mikrofonem. Je skvělým řešením pro komunikaci ve hře, streaming, nahrávání a konferenční hovory. Díky své ceně se hodí pro začínající tvůrce, protože nabízí špičkový zvuk za dostupnou cenu.

Má malý stojánek s nastavitelným náklonem. Mikrofon se tak dá snadno umístit například pod monitor. V balení je i adaptér pro ramena s 3/8” a 5/8” závitem, které jsou standardem v audio a video světě1.

SoloCast se přidává do rodiny mikrofonů, spolu s nedávno přidaným mikrofonem s RGB podsvícením Quadcast S. Oba mikrofony jsou kompatibilní s počítači, PS4 a Mac. Fungují se všemi hlavními programy pro vysílání a nahrávání jako Streamlabs OBS, OBS Studio a XSplit. Navíc jsou certifikované pro programy Discord a TeamSpeakTM.

USB mikrofon je dostupný online obchodu a u vybraných prodejců, za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.

Související příspěvky

Leave a Comment