Herní monitory s obnovovací frekvencí až 360 Hz

PG329Q_F

Nejrychlejší herní monitory, mají obnovovací frekvenci až 360 Hz, která poskytuje až o 50 % více snímků za sekundu než 240Hz herní monitory. 24,5palcové displeje, s rozlišením Full HD, jsou vybaveny Fast IPS panelem. Podporuje HDR10, což poskytuje realistický obraz, integrovaný procesor NVIDIA G-SYNC.

Využívají nástroj Reflex Latency Analyzer pro měření latence systému. Při závodním hraní je zásadní výkon počítače, resp. jak rychle se displej aktualizuje po kliknutí nebo pohybu myší. Reflex Latency Analyzer detekuje kliknutí přicházející z myši, a poté měří čas potřebný k tomu, aby se výsledné pixely změnily na obrazovce (např. při záblesku z ústí hlavně). Hráči tento typ měření dosud nemohli provádět, protože by to vyžadovalo využití speciálních vysokorychlostních kamer za více než 7 tisíc dolarů. Reflex Latency Analyzer poskytuje mnohem úplnější a přesnější pochopení výkonu myši, počítače a displeje.

Kromě analyzátoru latence nabízí ROG Swift 360Hz PG259QNR také sadu ROG Desk Mount Kit, která šetří místo na stole nebo na pracovní desce. ROG Desk Mount Kit lze přepnout na stojan monitoru pouze ve třech jednoduchých krocích a má C-svorku, která se otevírá až do šířky 80 mm, takže je kompatibilní s většinou stolů.

Související příspěvky

Leave a Comment