Herní monitory s technologií DyAc

XL2746S_Regular_Back_left45

Nové vylepšené herní monitory s technologii DyAc+, nabízejí 24,5palcový nebo 27palcový TN displej s Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů, obnovovací frekvenci 240 Hz a nízkou odezvu 0,5 ms. Konstrukce má černou barvu doplňují ji červené prvky. Mají výbornou ergonomii, která umožňuje otočení kolem vertikální osy, výškovou stavitelnost, ale také naklopení či otočení obrazovky. Svou ideální pozici si hráč zaznamená pomocí intuitivních sliderů.

Oba monitory mají integrované užitečné herní funkce a technologie, jako Black eQualizer, který upravuje kontrast v tmavých místech, tak aby nepřesvítil světlé oblasti, Color Vibrance poskytující 20 přednastavených úrovní sytosti barev, další speciální herní režimy obrazu a technologie pro ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light.
Hlavní konkurenční výhodou je DyAc+, která zajišťuje přesnost a čistotu zobrazení zejména při pohybu a dodává hráčům vyšší jistotu, že zasáhnou soupeře, nikoli jeho stín. Další optimalizací panelu bylo dosaženo maximálního vyhlazení například při střelbě na cíl.

XL2546S je k dispozici za doporučenou cenu 13 990 Kč s DPH v České republice a 519,9 euro s DPH na Slovensku.
XL2746S je k dispozici za doporučenou cenu 16 990 Kč s DPH v České republice a 619,9 euro s DPH na Slovensku.

Související příspěvky

Leave a Comment