Pohodlná chůze „naboso“

nohy naboso

O chůzi naboso je známo, že je velmi zdravá. Prospívá našemu sebevědomí, spojení s povrchem a vlastní vnímavostí pohybu. Je výborná pro správné držení těla, masáž a stimulaci reflexních plošek na nohou a přináší ještě spoustu dalších benefitů. Mnoho lidí však prožívá dilema, jestli chodit na boso či nikoli. Častou překážkou je povrch a prostředí, ve kterém se pohybujeme. Naše chodidla jsou zvyklá na určitý komfort a ochranu. Stále se tedy, i proti své vůli, potíme a dusíme v obuvi. Chytré mozky spojily síly a zrodil se zajímavý prototyp budoucnosti.

Řešením mohou být přilnavé chrániče, které se jednoduše nalepí na chodidla a tím je ochrání od nástrah jakéhokoli povrchu. Můžete s nimi pohodlně chodit, běhat i skákat kdekoli zrovna jste. Jsou měkké, jemné a vhodné na jakýkoli povrch. Zabrání uklouznutí na vlhkém povrchu a poradí si s pískem na pláži. Klidně se s nimi můžete i vykoupat a pak si zdřímnout v pohodlí u vody. Svým složením a přizpůsobivostí jsou vhodné i pro děti, které jistě ocení několik barevných variant. Žádná alergie, žádné zranění, jen absolutní komfort pro vaši chůzi naboso. A když vás už omrzí, jednoduše je sloupnete z chodidla a uložíte třeba do batohu. Neváží téměř nic a schovají se všude. Ideální na léto a bezpečnou chůzi naboso.

Katka Volková

Související příspěvky

One Thought to “Pohodlná chůze „naboso“”

  1. […] cokoli, čím by se dala naše chodidla ochránit. Jedna z možností je zmíněna v článku „Pohodlná chůze naboso“. Další zajímavou a ekonomickou možnost jsem objevila nedávno. Jmenuje se Furoshiki. Jsou to […]

Leave a Comment