Přenosný herní monitor AOC GAMING 16G3

Přenosný herní monitor AOC GAMING 16G3

AOC GAMING 16G3 je přenosný herní monitor s nápadným vizuálem v minimalistickém a lehkém designu. Má 15,6” Full HD IPS s jasem 250 cd/m2 a kontrastním poměrem 1000:1. Monitor 16G3 nabízí obnovovací frekvenci 144 Hz, FreeSync a dobu odezvy 4 ms pro rychlý herní zážitek na konzolích (microHDMI), noteboocích a vybraných chytrých telefonech (USB-C).

AOC GAMING 16G3 online

Co je v krabici?

Po rozbalení boxu uvnitř najdete monitor, ochranné pouzdro na monitor, držák na stěnu, adaptér a kabel k připojení do sítě, micro HDMI kabel, USB C-C kabel a příručku pro rychlou instalaci.

Spuštění monitoru je jednoduché, plug & play, a zvládne to úplně každý.

VESA

AOC GAMING 16G3 stojanPokud vám nebudou stačit snadno použitelné stojany Ergo Base od AOC, můžete použít 50×50 VESA držák na stěnu a upevnit monitor v podstatě jakkoliv, vzhůru nohama, v orientaci na výšku nebo více monitorů nad sebe.

Obraz

Herní monitor AOC GAMING 16G3 nabízí antireflexní IPS panel ve Full HD rozlišení (1920×1080) v poměru stran16:9 s obnovovací frekvencí 144 Hz. K vylepšení kvality obrazu jsou k dispozici technologie Freesync, Low Blue Light a Flicker Free.

Konektivita

Pro přenos signálu mezi monitorem a dalším zařízením můžete využít MicroHDMI 2.0 nebo USB-C. K dispozici je také výstup pro sluchátka (3,5 mm).

Integrované reproduktory

AOC GAMING logoU filmů, hudby, her a dalšího obsahu si budete užívat kvalitního zvuku bez starostí s připojováním externích reproduktorů. Výkon reproduktorů však není nijak oslnivý, pouze 2 x 1 W.

Gaming

Monitor nabízí různé herní styly: Shooters, MMORPG, Action, RTS.

AOC G-Menu

AOC G-Menu je bezplatný nástroj, který vám po instalaci do počítače poskytuje kompletní možnosti přizpůsobení tím nejpohodlnějším způsobem.

AOC GAMING 16G3 box

Související příspěvky

Leave a Comment