Projektor určený hráčům

X1300i-left45_

Herní projektor s operačním systémem Android TV a optimalizovaným nastavením pro rychlé spuštění jakékoli hry, je v dominantní bílé barvě s černým oranžově lemovaným čelem, s rozměry 27 x 20 x 26 cm a 6,4 kg. Obraz má FullHD rozlišení 1920 x 1080 pixelů a vysoký kontrast 500 000 : 1.

Výkon 4LED zdroje se čtvrtým LED zdrojem přidaným do ekosystému, je prezentován vysokou svítivostí 3000 ANSI lumenů a zejména kvalitním barevným podáním pokrývajícím z 98 % rozsah Rec.709, díky integrované technologii CinematicColor. Projektor podporuje HDR10/HLG a zavádí technologii Auto Color Calibration, která automaticky vyvažuje WRGBYCM tóny barev a přispívá tak k dlouhodobě konzistentním barvám. Životnost v normálním režimu použití dosahuje 20 000 hodin.

Umístění projektoru je flexibilní díky 1,2násobný zoomu, korekcí lichoběžníkového zkreslení 2D keystone a rozšířenou AV konektivitou v čele se dvěma HDMI (včetně podpory ARC = Audio Return Channel u jednoho z nich) a optickým SPDIF konektorem.

Je dále vybaven dvěma 5W stereo reproduktory, navrženými na základě elektrostatického systému treVolo a dále vylepšenou technologií Bongiovi DPS (Digital Power Station). Zvukový signál tak nabízí čisté akustické detaily s hloubkou a jasně zřetelnými, přesně definovanými prostorovými efekty. Vhodně tak dokreslí atmosféru v RPG herním žánru, sportovních hrách, ale také střílečkách z první osoby, ve které hráč musí vždy včas lokalizovat pohyb a střelbu nepřítele.

Společností Google certifikovaný projektor s Android TV umožňuje uživatelům takřka neomezenou zábavu, hraní her, přehrávání filmů aj. Obsah lze přitom získat jak prostřednictvím obchodu Google Play, tak i Amazon Prime. K dispozici je také přenos obsahu z jiných zařízení.

Projektor X1300i je dispozici od února 2021 za doporučenou koncovou cenu 34 489 Kč s DPH v České republice a za 1330 euro s DPH na Slovensku.

Související příspěvky

Leave a Comment