Sluchátka především pro milovníky hudby

Philips logoSluchátka Fidelio X3 jsou nejnovějším modelem v kritiky uznávané sérii Fidelio. Jedná se o nejnovější verzi populárních otevřených náhlavních souprav této série, kterou milují jak audiofilové, tak umělci, pro jejich jedinečnou kombinaci bohaté a přesné kvality předávaného zvuku, extrémního pohodlí a stylového luxusního designu.

Produkty Fidelio jsou založeny na třech pilířích: kvalitě zvuku, kvalitě designu a lepším uživatelském zážitku. Model X3 přichází na trh jako první z nové řady produktů Fidelio a představuje novou vlajkovou loď pro tuto celou řadu.

V divizi Philips Sound navrhli sluchátka Fidelio X3 tak, aby kombinovala zvukovou přesnost s velkorysými basy a příjemným středním rozsahem, kde je důraz kladen na sevřený a hutný zvuk s výjimečným oddělením nástrojů a hlasů, zatímco výšky jsou čisté, detailní a s vynikajícím rozsahem. Výsledkem je prostorové podání hudby, která svým zvukem překračuje hranice samotné náhlavní soupravy a vytváří jedinečný zážitek, který je autentický, přesný, a přesto přináší rozměr živého vystoupení.

Vícevrstvé polymerní zvukové měniče – obsahující gelové náplně pro lepší tlumení – a výkonný neodymový systém umožňují rozšířit přirozené vysoké frekvence a přesnou prostorovou reprodukci, která doplňuje tradiční bohatou kvalitu basů, typickou pro Philips Fidelio.

Díky dvouvrstvým náušním skořepinám s novou vnitřní konstrukcí, která snižuje vibrace, jsou roviny reproduktorů Fidelio X3 nakloněny pod úhlem 15 stupňů, aby přesněji odpovídaly přirozenému tvaru ucha a zajistily, že hudba je směrována kolmo do ušního zvukovodu. Výsledkem je skutečně pohlcující zážitek z poslechu.

Model Philips Fidelio X3 má luxusní vzhled, který zaručuje také pohodlí posluchače. Od specializovaných evropských partnerů byly vybrány ty nejlepší materiály, které vylepšují výjimečný vzhled a celkový dojem z produktu.

Lehký, ale pevný, tmavě saténový ocelový rám je potažen černou zodpovědně získávanou kůží Muirhead a silným plstěným obloukem spojujícím velké náušníky s obložením z paměťové pěny. To zaručuje mimořádný komfort i při dlouhodobém poslechu.

Tato otevřená sluchátka mají místo tradičních mřížek na vnější straně sluchátek akusticky transparentní tkaninu Kvadrat. Ta snižuje hromadění tlaku vzduchu a nechtěné odrazy zvukových vln od zvukových měničů.

Fidelio X3 splňuje podmínky HRA výjimečnou šířkou přenášeného pásma od 5 Hz do 40 kHz. Pro maximální výkon lze Fidelio X3 použít také ve vyváženém režimu, aby levý a pravý kanál byly lépe odděleny, čímž se sníží přeslechy, a tím ještě více vynikne stereofonní efekt. Se sluchátky je dodáván vyvážený kabel s kroucenými páry a s 2,5 mm konektorem TRRS pro špičkové připojení k audio zařízením s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio).

Sluchátka Fidelio X3 byla navržena pro dokonalý poslech kdykoli a kdekoliv. Jsou výsledkem pečlivé pozornosti věnované každému detailu v provedení, pohodlí a stylu.

Související příspěvky

Leave a Comment