Proč si pořídit parní pračku?

Waveactive_ambient_wd_man

Pára je skvělá nejen pro boj s bakteriemi, alergeny nebo skvrnami, ale dokáže i zlepšit vlastnosti textilních vláken.

Prozradíme vám pět důvodů pro pořízení parní pračky:

1. Méně žehlení. Pokud vás žehlení nebaví, parní programy si prostě zamilujete! Minimalizují totiž pomačkání prádla a zajistí hladké oblečení i bez žehlení. Stačí, když nezapomenete prádlo vytáhnout z pračky, jakmile se ukončí prací program.

2. Bez zápachu. Pračky s parními programy mohou odstraňovat nepříjemné pachy efektivněji než běžné pračky a přitom jsou stále velmi šetrné ke tkaninám. Likvidují totiž hlavní původce pachu, a tím jsou bakterie.

3. Ušetřené peníze za aviváž. Kdo by neměl rád, když ušetří nějaké peníze? Díky dodatečné úpravě parou bude vaše oblečení extra měkké i bez aviváže. Takže už za ni nebude třeba utrácet.

4. Méně bakterií a alergenů. Pára dosahuje vysokých teplot, které zajišťují efektivní odstraňování bakterií a alergenů. Látka se ale nenamočí do horké vody jako při vysokoteplotním programu. Přitom pára zajistí stejný výsledek, ale bez vedlejších účinků, jako například sražené oblečení.

5. Vždy svěží prádlo. Někdy jsou vaše šaty čisté, ale hodila by se jim trocha osvěžení. Třeba zimní bundě poté, co jste byli v rušné restauraci. Speciální parní programy vám mohou ušetřit cestu do čistírny a osvěžit i ty nejcitlivější oděvy za méně než 30 minut ‒ bez jakýchkoliv chemikálií.

Pračky nové generace WaveActive, nabité technologiemi a funkcemi, splňují nejvyšší ekologické standardy včetně zařazení do nejvyšší energetické třídy A+++ s úsporou energie až 50 %. Pro jejich obsluhu je příjemný i mírně nakloněný intuitivní ovládací panel, na který je pohodlně vidět i bez ohýbání. A také světlo, díky němuž už v pračce nenajdete žádné zapomenuté ponožky.

A ještě jedna dobrá zpráva. Ani o nich nebudete vědět. Jsou totiž tak tiché, jako když šeptáte – díky pokročilému invertorovému motoru, kvalitní izolaci a důmyslnému konstrukčnímu řešení. Takže můžete klidně prát i v noci. Spotřebiče se navíc pyšní mj. i nejvyšším oceněním Red Dot Design Award za skvělý design, a proto si můžete být jisti, že se budou doma i skvěle vyjímat.

Související příspěvky

Leave a Comment