Nové 4k ULED TV Hisense řady U8QF

ULED Hisense

Seznamte se s nejlepšími 4K televizory Hisense na českém trhu pro rok 2020, televizory řady U8QF. Díky několika desítkám patentovaných technologií a inovované ULED obrazovce nabízejí brilantní obraz s přirozenými barvami a hlubokou černí, plynulý pohyb, široký pozorovací úhel a věrný obraz v noci i přes den. Navíc podporují technologie Dolby Vision a Dolby Atmos, takže si budete při streamování filmů připadat jako v kině. Na trh se dostanou už v průběhu července ve velikostech obrazovky 55 a 65 palců za doporučené ceny v rozmezí 24 990 Kč až 32 990 Kč. Vyrábějí se v Plzni. Samozřejmě splňují nové standardy pro pozemní vysílání DVB-T2, takže mohou být elegantním řešením přechodu na tento nový standard bezplatného příjmu TV přes anténu.

Nádherná příroda, strhující sportovní výkony, prchavé filmové scény plné detailů. Kolikrát jste si přáli mít chytrý televizor, který dokáže věrně zobrazit všechny přírodní krásy i okamžiky před kamerou? A nabídnout vedle vynikajícího obrazu i skvělý zvuk, abyste se do sledovaného obsahu naprosto ponořili?

Nové ULED TV Hisense to všechno do puntíku splňují. Navíc dobře vypadají – obrazovka s minimalistickým kovovým rámečkem je posazena na centrálním stojanu ve tvaru písmene V, který poskytuje solidní oporu a vystačí si se skříňkou nebo poličkou o minimální šířce. TV lze samozřejmě instalovat i na stěnu.

Prostřednictvím chytrých funkcí a vlastního rychlého a intuitivního systému VIDAA U se můžete snadno připojit ke všemu, co máte rádi a na čem vám záleží – streamovaným filmům, hrám, videím i fotografiím, a to i přes mobil. Navíc za ceny, které jsou v dané kvalitativní kategorii, tedy při špičkové technologické úrovni, designu a vybavenosti chytrými funkcemi, velmi výhodné.

Nové televizory Hisense s tzv. kvantovými tečkami (Quantum Dot) v celé ploše obrazovky dokážou zobrazit více než miliardu odstínů barev. Představte si plynulou gradaci od světle růžové po hlubokou vínovou, nebo jak modrá obloha zvolna přechází do mořského horizontu… Filmy uvidíte tak, jak to tvůrci zamýšleli. Televizor totiž může bez problémů přenášet původní režisérskou kalibraci, a to díky širší paletě barev, odstínů a tónů i přesnějším gradacím.

Nové ULED obrazovky mají 180 zón lokálního stmívání oproti původním 16, a nabízejí proto skutečně hlubokou černou. Nové televizory Hisense U8QF jsou navíc osazeny značkovým audiosystémem JBL s předními reproduktory pro dokonalý zvuk. Dalšího skokového vylepšení se dočkal i vlastní operační systém Hisense VIDAA U4.0, který nově nabízí i herní mód.

Hisense 65U8QF

Nový 4K Ultra HD televizor Hisense 65U8Q s úhlopříčkou 65“ (165 cm) se může pochlubit špičkovými technologiemi i elegantním designem za skvělou cenu. Používá přímé podsvícené celé obrazovky pomocí Quantum Dot a technologii Local Dimming se 180 nezávislými stmívacími zónami, díky níž dokáže věrně zobrazit nejširší škálu barev a bílé světlo o vysoké čistotě. Navíc se širokým pozorovacím úhlem.

Používá rychlý čtyřjádrový procesor. Má špičkový jas 1 000 nitů, díky němuž poskytuje brilantní obraz i za dne bez zastínění. Podporuje široký barevný gamut (a tak nabízí rozšířené barevné podání bez přesycených barev. Technologie HDR, tedy vysoký dynamický rozsah (s podporovanými standardy HDR10, Hybrid Log-Gamma, HDR10 + a Dolby Vision) zase zajišťuje rozšířenou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech obrazu současně, větší dynamiku a přirozenější podání obrazu. Používá vyšší vnitřní rychlost zobrazení snímků (až 120 Hz) s vkládáním dalšího mezisnímku (MEMC) i do formátů s progresivním řádkováním, které je v DVB-T2 šířeno i u nás. Tím zajistí plynulý a ostřeji ohraničený obraz i při rychlých pohybech kamery, zejména u sportovních přenosů nebo akčních scénách.

Televizor má zvukový systém JBL Audio založený na stereofonních předních reproduktorech a 20W výkonu. Podporuje Dolby Atmos, který poskytuje pohlcující zvukovou technologii, jakou znáte z kina.

Využívá, stejně jako ostatní chytré TV Hisense, vlastní inteligentní platformu VIDAA U v nejnovější verzi 4.0, která je jednoduchá, čistá, intuitivní a pohotová a nabízí funkci navrhovaného obsahu napřič aplikacemi. Samozřejmá je podpora pro řadu streamovaných služeb, včetně YouTube, Netflix a Amazon Prime. Umožňuje využívat velké množství předinstalovaných aplikací včetně českých (VOYO, Filmbox Live, Lepší.TV, SLEDOVÁNÍ TV, Stream.cz ad.).

Na zadní straně TV najdete čtyři vstupy HDMI 2.0, dva porty USB, duální RF tunery, optický digitální výstup a ethernetový port. K dispozici je také vestavěné rozhraní Bluetooth a rychlé dvoupásmové Wi-Fi pro bezdrátové připojení. Samozřejmě podporuje nový standard pozemního vysílání DVB-T2. Vyrábí se v Plzni. Doporučená cena je 32 990 Kč.

Hisense 55U8QF – stejně vybavená TV s úhlopříčkou 55“

Pokud hledáte tutéž kvalitu se všemi možnostmi konektivity, ale v o něco menší velikosti 55“ (138 cm) například do bytu, sáhněte po televizoru Hisense 55U8QF. Doporučená cena je 24 990 Kč.

Související příspěvky

Leave a Comment