Dvě rychlosti a inteligentní tempomat

Elektrická koloběžka Evolveo ES-LR1

Evolveo představuje bohatě vybavenou elektrickou koloběžku ES-LR1 s propracovanou mobilní aplikací pro vyšší komfort jízdy a účinným nastavením maximální rychlosti pro děti.

Elektrická koloběžka Evolveo ES-LR1 je vybavena motorem s výkonem 250 W, který je schopen poskytnout okamžitý výkon až 500 W. Koloběžka je schopná dosahovat rychlosti až 30 km/h s dojezdem na jedno nabití až 40 km. Bezpečná a výkonná baterie má kapacitu 10,4 Ah a využívá adaptivní rekuperaci. Inteligentní systém správy baterie (BMS) chrání baterii před přebíjením, podpětím a vysokou teplotou a poskytuje uživateli jistotu spolehlivého fungování.

Koloběžka Evolveo ES-LR1 má 8,5″ nafukovací pneumatiky, dvojitý brzdný systém, který se skládá z kotoučové brzdy na zadním kole a regenerativní protiblokovací brzdy eABS. Responzivní brzdná dráha je jen 3,9 metru. Stojná plocha koloběžky je pro vyšší bezpečnost potažena protiskluzovou silikonovou vrstvou se zesílenou odolností prosti UV záření a stárnutím díky povětrnostním vlivům. Evolveo ES-LR1 splňuje normy odolnosti IP54, nevadí ji stříkající voda, déšť a prach. Má výkonná přední i zadní světla. Přední světlomet má dosah 8 metrů, zadní světlo je vybaveno funkcí brzdového světla. Originální řešení skládacího mechanismu zabraňuje nechtěnému zlomení řídítek a usnadňuje složení koloběžky pro přenášení nebo uložení. Koloběžka Evolveo ES-LR1 má délku 1 094 mm a výšku 1177 mm, která se po složení zmenší na 474 mm. Nosnost je 120 kg.

Koloběžka je vybavena elektronickým zámkem. Dále má tempomat s možností aktivace při nastavené rychlosti a dva jízdní režimy s omezením maximální rychlosti. Přehledný barevný displej poskytuje dostatek informací včetně dojezdu, aktuální rychlosti nebo zvoleného jízdního režimu.

Mobilní aplikace v češtině je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android i iOS a poskytuje široké možnosti využití, včetně detailních jízdních statistik, informací o stavu baterie nebo přednastavení tempomatu, jízdních režimů a rychlostních limitů. Spárování mobilního zařízení s koloběžkou Evolveo ES-LR1 je jednoduché a rychlé.

Díky svým vlastnostem a technickému řešení je koloběžka Evolveo ES-LR1 určena nejen dětem, ale především dospělým pro svobodný pohyb ve městech, po zpevněných cestách i nenáročném terénu.

Dostupnost a cena

Elektrická koloběžka Evolveo ES-LR1 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 12 990 Kč včetně DPH.

Související příspěvky

Leave a Comment