Novodobé kreslení

paper drawings into digital masterpieces

Tak toto je věcička, která vás rozhodně zaujme svou inovativní praktičností a zároveň zachováním tradice. Tradicí myslím staré dobré kreslení na papír. Opravdu. V dnešní digitální době, kdy většina z nás má mobilní telefon i při vynášení odpadků a vchody do domu jsou na čip, je papír a tužka prostě „old school“. Co na tom, že je to dobré pro náš mozek a rozvoj osobnosti? Doba nás tlačí do digitálních vymožeností a časových úspor.

Této šikovné věcičce se však daří vyhovět všem, a navíc je skladná. Potřebujete pouze chytrý telefon (notebook také postačí), speciální tablet a kroužek na tužku. Poté, co si svou oblíbenou tužku „okroužkujete“, položíte papír na desku tabletu a můžete začít tvořit. Díky interaktivnímu povrchu se vše, co kreslíte, rovnou přenáší do digitální podoby na přístroj, který je se speciálním tabletem propojený. Přímo před vaším zrakem vzniká kresba na papíře i v digitální podobě. No řekněte, není to maximální časová úspora? Dokonce je tato hračka kompatibilní s většinou telefonů, tabletů a počítačů. Za mě má 10 bodů z 10. A jak dopadla u vás?

https://www.facebook.com/InTheKnowCreativebyAOL/videos/369629046953734/UzpfSTE4NTA4MzM2MjUyMDkyOTI6MjEwNzM3MzYwNjIyMTk1OA/?epa=SEARCH_BOX

Autorka: Katka Volková

Související příspěvky

Leave a Comment