Soundbar se subwooferem pro počítače, konzole i televize

Trust GXT 668 Tytan

Set se skládá z horizontálně položeného dlouhého zvukového panelu, který v sobě ukrývá čtyři reproduktory, a dřevěného subwooferu s pulsujícím LED podsvícením.

Ovládání Trust GXT 668 Tytan je umístěno na střed panelu nahoru, přičemž uživatelům je k dispozici i dálkové ovládání. Kromě klasického multimediálního nastavení má uživatel možnost zvýšit nebo snížit výkon subwooferu, vypnout LED podsvícení, zvolit jeden ze čtyř přednastavených režimů ekvalizéru či ztlumit reproduktor.

Reproduktorová sestava Trust GXT 668 Tytan 2.1 Soundbar Speaker Set je navržená pro všechny, kteří si potrpí na kvalitní ozvučení a zároveň elegantní, rafinovaný design. Stylový horizontální soundbar se vejde pod jakýkoli monitor či televizor. Soundbar je vybaven čtyřmi reproduktory a o dunivé basy se postará externí dřevěný subwoofer s pulzujícím LED podsvícením. Celkový výkon sestavy je 120 W a je rozdělen do konfigurace 2.1. Na soundbaru navíc kromě běžného 3,5mm vstupu lze nalézt i optický digitální vstup S/PDIF a také 3,5mm výstup na sluchátka.

TrustSestava Trust Tytan se pyšní také chytrou funkcí Smart Power Management, inteligentní správou napájení. Ta sestavu automaticky přepíná do pohotovostního režimu, když není využívána. Další výhodou je ekvalizér se čtyřmi předdefinovanými profily: hudba, hry, film a univerzální režim.

Pokud bychom tedy shrnuli vymoženosti tohoto setu, Trust GXT 668 Tytan 2.1 Soundbar Speaker Set vzhledem ke svým kompaktním rozměrům překvapuje především mimořádně kvalitním ozvučením a hutným zvukem s dostatkem výšek i basů a s velni dobrou dynamikou. To je dáno tím, že systém typu 2.1 se čtyřmi integrovanými reproduktory a jedním subwooferem doplněným o světelné efenkty v dřevěné skříni nabízí výstupní výkon 120 W. Povýší promítaný film na umění, kde slyšíte dýchat jednotlivé postavy a při přehrávání hudby jste přímo vtaženi do hudebního prostoru. Soundbar je univerzální a hodí se pod každý monitor i pod televizní obrazovku. Celý set má hmotnost 4,75 kg.

Související příspěvky

Leave a Comment