Zvuk ostrý jak břitva

Creative Sound Blaster X Katana

Katana přináší úchvatný zvukový zážitek pro hry a filmy se softwarem BlasterX Acoustic Engine a dekodérem Dolby Digital 5.1. Tento zvukový systém představuje ideální kombinaci nejvýkonnějšího 24bitového převodníku DAC o vysokém rozlišení a důmyslného pětiměničového systému.

Uvnitř se skrývá konstrukce se třemi zesilovači, ve které zesilovače řízené DSP individuálně napájejí pět zvukových měničů. Katana poskytuje naprosto přesný zvuk ve všech částech zvukového spektra. Nabízí spoustu možností. Katana je tak jedním z nejvšestrannějších a nejvýkonnějších reproduktorových soustav, které se kdy objevily na vašem stole.

Creative Sound Blaster X Katana nese název po meči, který má technologicky perfektní strukturu a jehož výroba je velmi náročná. Vykazuje stejnou elegantní dokonalost a impozantní sílu designu a zvukového výkonu. Reproduktor Katana pak představuje třídu samu o sobě. Díky své štíhlosti, která mezi ostatními tak zvanými herními „soundbary“ nemá konkurenci, se ideálně vejde pod monitor. Je poháněn a optimalizován uznávanou vícejádrovou zvukovou technologií DSP, díky které se jedná o zcela první ryzí systém UMAS (Under Monitor Audio System).

Reproduktor Katana je vybaven systémem reaktivního osvětlení Aurora Reactive. Jeho spodní strana je po celé šířce lemována řadou 49 programovatelných diod LED. Podobně jako jedinečné parciální kalení (hamon) japonského meče nabízí systém reaktivního osvětlení Aurora Reactive 16 miliónů barev, které lze přizpůsobit prostorovým světelným efektům pro vytvoření jedinečného profilu, který posouvá herní a filmový zážitek.

Reproduktor Katana využívá jedinečnou konstrukci se třemi zesilovači s celkovým výstupem 75 RMS a maximálním výkonem 150 W. Zajišťuje prostorový zvuk s čistým a vyváženým zvukem o vysokém rozlišení a hlubokými rezonujícími basy. V případě konstrukce se třemi zesilovači jsou tyto zesilovače řízeny naším speciálním vícejádrovým procesorem DSP (Digital Signal Processor), SB-Axx1 – dva určené speciálně k zesilování středů, další dva určené k zajištění vysokých frekvencí a jeden určený k čeření dunivých basů. Od traverzování přes strže po úhybné manévry před kulkami – můžete slyšet veškeré detaily, na které jsou ostatní reproduktory krátké.

Související příspěvky

Leave a Comment