První opravdu bezdrátová sluchátka pro sport

Sportovní sluchátka si získala již mnoho příznivců. Nyní přichází na evropský trh pod označením Bose SoundSport Free jejich nová, absolutně bezdrátová generace.

Novinku charakterizuje speciálně navržený design pro sportovní využití a dva malé sluchátkové špunty s vestavěnými bateriemi. Tato sluchátka, která se na evropský trh dostávají právě nyní, jsou absolutně bez kabelů. Do obou částí je vestavěna technologie Bluetooth, která zajišťuje jejich trvalé a spolehlivé spojení s telefonem nebo tabletem, ke kterému jsou spárována. Bezdrátový dosah je deset metrů, takže můžete mít zdroj hudby položený v tělocvičně nedaleko sebe a zároveň se nechat motivovat při cvičení hudbou. Zvuk odpovídá nejvyšším standardům Bose a využívá digitální zpracování signálu a optimalizovaný inteligentní ekvalizér, který se stará o brilantní reprodukci při jakékoli úrovni hlasitosti.

Sluchátka Bose SoundSport Free byla navržena s ohledem na vynikající poměr mezi velikostí, zvukovým výkonem, kvalitou, výdrží a spolehlivým uchycením v uších. Jejich design a konstrukce je předurčuje pro sportovní vyžití. Sluchátka jsou vodě i potu odolná a používají speciální hydrofobní membrány, které propouští ven zvuk v celém frekvenčním pásmu, ale brání proniknutí, byť jen kapky tekutiny, k reproduktorům. S ohledem na odolnost splňují specifikaci IPX4. Používají patentované silikonové náušníky StayHear+ Sport, které zajišťují pevné, a přitom pohodlné uchycení v uších i při dlouhodobé fyzické aktivitě. Kromě poslechu hudby plní také funkci handsfree pro telefonování. K tomuto účelu je na pravý náušník vestavěno tlačítko pro příjem a ukončení hovoru.

BOSEVydrží víc než vy

Vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterie poskytují sluchátkům SoundSport Free energii až pro pět hodin hlasité hudby. Součástí balení je přenosné a ochranné pouzdro, které však slouží také jako další zásoba energie. S pomocí magnetických kontaktů a snadného navedení sluchátek do patřičné nabíjecí polohy můžete sluchátka 2x opětovně dobít, přičemž již 15 minut dobíjení ve vybitém stavu zajistí tři čtvrtě hodiny poslechu. Pro plné načerpání energie je třeba dvou hodin dobíjení.

Sluchátka SoundSport Free o hmotnosti 18 gramů každé v černé a modro-žluté barvě se na trhu objevují právě nyní.

Související příspěvky