Skenery, které šetří místem

KANKRY

Panasonic uvedl na trh novou řadu kompaktních skenerů, které dokážou naplnit požadavky opravdu každé firmy. Tyto skenery jsou určeny pro prostředí kanceláří, bank, zdravotnických center a pohostinství a umožňují podnikům neomezeně fungovat v prostředí s plně digitálním skenováním.

Oba modely řady (KV-S1037 a KV-S1037X) dosahují rychlostí skenování až 30 ppm/60 ipm při 300 dpi barevně. Řada KV-S1037 nabízí možnost skenování pasů a poradí si s dokumenty o hmotnosti 20–413 g/m2, což je v této třídě skenerů jedinečná vlastnost.

Kompaktní design skenerů umožňuje jejich provoz i v nejmenších prostorách na recepčních pultech či na kancelářských stolech a v bodech kontaktu se zákazníkem. Šetříte tak místo, aniž byste museli dělat kompromisy v oblasti výkonnosti.

Skenery řady KV-S1037 se výkonností vyrovnají všem skenerům ve své třídě a dosahují vysoké rychlosti výstupu. Kapacita automatického podavače dokumentů je 50 listů.

Oba modely řady disponují rozhraním USB 3.0 a model KV-S1037X nabízí také zabudované rozhraní pro gigabitový Ethernet a WiFi pro přímé spojení s ostatními zařízeními bez nutnosti použití kabelů.

Marketingový manažer divize Panasonic Communication Solutions Shinta Muya uvedl: „Snadné použití těchto skenerů je díky funkci skenování na jeden dotek ještě vylepšeno. Pouhým stisknutím jednoho ze tří přednastavených tlačítek můžete skenovat údaje a odesílat je na určená zařízení. Pro praktické manuální skenování papíru může obsluha jednoduše spustit skenování vložením dokumentu do automatického podavače. Zařízení tak lze ovládat bezdotykově.“

Zahájení distribuce nového skeneru Panasonic KV-S1037 je plánováno na říjen 2017. KV-S1037X bude k dispozici na začátku roku 2018.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související příspěvky