Zakřivený SuperWide monitor Philips s USB-C

Philips 45B1U6900C logo

Philips 45B1U6900C je superširoký zakřivený monitor s rozlišením 5 120 × 1 440 (Dual QHD) a uhlopříčkou 113 cm (44,5″). Díky jedinému kabelu můžete sledovat video s plynulým obrazem ve vysokém rozlišení, přesouvat data a nabíjet svůj notebook. Pojďme na podrobnosti.

Philips 45B1U6900C box

Po rozbalení krabice s monitorem najdete uvnitř vše potřebné pro sestavení a spuštění monitoru. V boxu najdete jak potřebné kabely, tak i malý šroubováček pro připevnění stojanu k monitoru. Samozřejmostí je i „quick start“ návod.

Displej

Displej Philips VA LED používá pokročilou technologii vícedoménového vertikálního vyrovnání, která poskytuje mimořádně vysoké poměry statického kontrastu pro neobyčejně živý a jasný obraz. I když snadno zvládá standardní kancelářské způsoby použití, je obzvláště vhodný pro fotografie, prohlížení webu, filmy, hry a náročné grafické použití. Technologie optimalizovaného řízení obrazových bodů umožňuje široký pozorovací úhel 178/178, takže nabídne jasný obraz.

Obrazovka DisplayHDR 400 s certifikací VESA znamená významný krok dopředu oproti běžným displejům SDR. Na rozdíl od ostatních obrazovek „kompatibilních s HDR“ vytváří skutečný displej DisplayHDR 400 úžasný jas, kontrast a barvy. Díky globálnímu tlumení a vrcholnému jasu až 400 nitů se obrázky oživují s výraznými prvky a vyznačují se hlubší a důmyslnější černou. Odkrývá plnější paletu bohatých nových barev.

Vestavěný přepínač KVM pro snadné přepínání mezi zdroji

S integrovaným přepínačem KVM MultiClient můžete ovládat dva samostatné počítače s jedním nastavením monitoru, počítače a klávesnice. Praktické tlačítko umožňuje rychle přepínat mezi zdroji. To oceníte v případě nastavení vyžadujících výkon dvou počítačů nebo při sdílení jednoho velkého monitoru dvěma různými počítači.

Konektivita

Zjednodušte připojení všech periferií z monitoru k počítači pomocí jednoho dokovacího kabelu s konektorem USB-C, včetně připojení k síti, výstupu videa ve vysokém rozlišení z počítače na monitor a surfování na internetu bez dalšího síťového kabelu, a to i bez portu LAN na notebooku. Připojení RJ45 přes USB-C nabízí rychlé a bezpečné připojení v případě potřeby. Získání nejvyšších rychlostí přenosu dat vám umožní přenášet data z pevného disku do počítače rychleji než kdykoli předtím. Kromě toho vám rozhraní USB-C s napájením může dokonce umožnit napájet a nabíjet notebook přes monitor, čímž odpadá potřeba dalších napájecích kabelů.

Philips 45B1U6900C back

PowerSensor

PowerSensor je vestavěný „senzor osob“, který vysíláním a přijímáním neškodných infračervených signálů zjišťuje přítomnost uživatele a automaticky sníží jas monitoru v případě, že uživatel odejde od stolu. Tím snižuje spotřebu energie až o 80 % a prodlužuje životnost monitoru.

Certifikace Eyesafe

Displej splňuje standard TUV Rheinland Eyesafe a plně vás tak chrání před dlouhým vystavením modrému světlu. Vždy zapnutý filtr modrého světla pomáhá předejít únavě očí z digitálních obrazovek, ale také garantuje přesnost barev.

Vestavěné stereo

PhilipsMonitor má dva kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení mohou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu. V tomto případě shora.

Změna náklonu, otočení a výšky pro ideální polohu při sledování

Compact Ergo Base je uživatelsky přívětivá základna monitoru Philips 45B1U6900C, umožňující měnit náklon, natočení a výšku, aby si každý uživatel mohl nastavit pozici monitoru, zaručující maximální pohodlí při prohlížení a efektivitu práce.

Závěr

Co se týká zobrazení, barev, grafického výkonu a možností připojení tak je monitor Philips 45B1U6900C vynikající. Pokud si chcete rozšířit pracovní plochu nebo používat jeden monitor pro dva zdroje – počítače, tak s tímto monitorem neuděláte chybu. K monitoru máme jednu malou výtku, a to je výkon vestavěných reproduktorů, který za nás „nic moc“.

Související příspěvky

Leave a Comment