Verbatim uvádí přenosné dotykové monitory pro práci odkudkoli

Verbatim monitory

Verbatim oznamuje uvedení čtyř přenosných monitorů, které uživatelům poskytují možnost rozšířit své zařízení o další obrazovku, ať jdou kamkoli. Nová řada zahrnuje tři modely s dotykovou obrazovkou, dostupných ve velikostech 14”, 15,6” a 17,3” a také 14” model bez dotykové obrazovky.

Všechny modely disponují rozlišením Full HD 1920 x 1080 a 16,7 milionu barev, což zajišťuje křišťálově čistý obraz a videa. Dotykové monitory podporují kapacitní 10bodové více dotykové ovládání s technologií G+FF, která umožňuje snadné a přesné dotykové ovládání. Uživatelé mohou jednoduše připojit monitor ke svému zařízení pouze pomocí kabelu USB-C, který také umožňuje plug and play nastavení kompatibilních zařízení. Díky nízké spotřebě, doložené energetickým štítkem A, není potřeba externí napájení monitoru.

Kromě pokročilé technologie dotykové obrazovky, jsou monitory vybaveny panelem IPS, který poskytuje plný pozorovací úhel 178° a poměr obrazovky 16:9. Pevné a odolné hliníkové pouzdro zajišťuje monitorům dlouhou životnost a odolá každodennímu opotřebení. Monitory jsou také vybaveny technologií HDR, která zlepšuje kvalitu obrazu a poskytuje uživatelům fantastický zážitek ze sledování.

Monitory jsou vysoce univerzální a nabízejí skvělou kompatibilitu pro práci, cestování a hraní her. Uživatelé mohou připojit přenosný monitor ke svému notebooku, Macu, tabletu, telefonu, fotoaparátu nebo konzoli pomocí USB-C nebo HDMI, což z něj činí ideální řešení pro ty, kteří potřebují pracovat na cestách. Monitory jsou ultratenké a lehké, takže se snadno přenášejí a přepravují. Dodávají se také s integrovaným reproduktorem a audio jackem pro připojení sluchátek nebo reproduktorů.

VerbatimDodávají se se všemi potřebnými kabely, včetně jednoho kabelu USB-C na USB-C, jednoho kabelu USB-A na USB-C a jednoho kabelu HDMI na HDMI. Kromě toho je součástí dodávky napájecí adaptér se zástrčkou pro EU a Spojené království, pro volitelné přídavné napájení a také neoprenové ochranné pouzdro, které zajistí ochranu monitorů před poškrábáním a poškozením během přepravy.

„Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout tyto nové přenosné monitory, které uživatelům poskytují vysoce kvalitní a všestranné řešení pro rozšíření obrazovky na cestách,“ řekla produktová manažerka Verbatim Europe Dana Mirau. „Naše monitory jsou navrženy tak, aby vylepšily uživatelský zážitek, ať už jde o rozšíření obrazovky telefonu nebo tabletu, individuální prezentace nebo obohacení přenosného herního systému a poskytly tak flexibilitu pro práci nebo hraní her odkudkoli.”

Nové přenosné monitory Verbatim je nyní možné zakoupit u vybraných prodejců a online obchodů v Česku a na Slovensku. Verbatim PM14 3.799 Kč, Verbatim PMT14 4.999 Kč, Verbatim PMT15 5.799 Kč, Verbatim PMT17 9.499 Kč.

Související příspěvky

Leave a Comment