Přenosný monitor Philips 16B1P3302 – recenze

Přenosný monitor Philips 16B1P3302

Moderní přenosný Full HD monitor Philips 16B1P3302 vám nabídne ten nejlepší herní, ale i pracovní zážitek.

monitor Philips 16B1P3302Na tomto přenosném monitoru s šestnáctipalcovou úhlopříčkou (39,6cm) dokážete bezproblémově prezentovat, sdílet obraz či hrát hry. Díky tenkému, oboustrannému síťovému USB-A či USB-C kabelu pro změnu dostanete větší flexibilitu a připojíte ke svému stroji takřka vše. Díky skvělé kompatibilitě můžete pouštět libovolné video z telefonu či jiného zařízení. Monitor lze také snadno nabít připojením k notebooku pomocí kabelu USB-C.

Pro společnost Philips je důležitý Váš komfort. Přichází tak s plně naklápěcím stojanem, který je nastavitelný pro úhel 0 až 90 stupňů. Strach nemusíte mít ani o své oči, které chrání šetrné technologie LowBlue Mode a Flicker-free. Ty Vám opět zvýší úroveň komfortu nehledě na hodinu a místo, kde budete vykonávat svou práci.

PhilipsUživatelé telefonů a tabletů jistě také ocení, že monitor sám ví, kdy a kam otočit obraz. Nestane se vám tak, že byste na obrázek museli koukat vzhůru nohama. Díky skvělému rozlišení (1920 x 1080) se nemusíte bát, že byste při videokonferencích někoho viděli ve špatné kvalitě.

Přenosný monitor Philips 16B1P3302 je dostupný za necelých 6 tisíc korun.

Adam Král

Související příspěvky

Leave a Comment