HyperX Cloud Orbit S – recenze

Herní sluchátka HyperX Cloud Orbit S Vám nabídnou krystalický čistý zvuk díky magnetoplanárním 100mm měničům Audeze a Waves Nx.

Design

sluchátka HyperX Cloud Orbit SHyperX Cloud Orbit S působí mohutným a bytelným dojmem. Jejich černo-šedivý plast s nebesky měkkým koženkovým polstrováním dosahuje minimalistického estetického nerušeného vzhledu. Oba náušníky lze otočit o více než 90 stupňů, tudíž nic nelimitují a neubírají vám váš maximální komfort.

3D Audio

HyperX Cloud Orbit S vytváří okolo hráčovy hlavy zvukový 3D dojem. Výhoda toho je zejména při hraní multiplayerových FPS her. Pomocí kolečka hlasitosti a 3D tlačítka lze vybrat mezi několika různými zvukovými režimy. Celkově jsou 4 – 3D automatický, 3D manuální, 3D zapnuto, 3D vypnuto.

Připojení

HyperX Cloud Orbit S jsou kabelová sluchátka, která jdou připojit přes USB do PC, PS4 a Switch či přes 3,5mm jack kabel.

Mikrofon

HyperX Cloud Orbit S má velice kvalitní oddělitelný mikrofon. Při poslechu zaznamenaného zvuku se zavřenýma očima může mít uživatel pocit, že někdo sedí přímo vedle něj a něco mu povídá.

Cena

HyperX logoHyperX Cloud Orbit S určitě patří mezi kvalitní premiérové headsety, které nabízí krásně čistý krystalický zvuk. Jejich lehkost (368g) díky částečně ocelové konstrukci s hliníkovým rámem vám umožní si vychutnat s 3D technologií vaší oblíbenou FPS hru naplno, aniž byste o něco přicházeli.

HyperX Cloud Orbir S se prodávají za cenu kolem 6000 korun.

Adam Král

Související příspěvky

Leave a Comment