Nová řada Bluetooth reproduktorů s 360° zvukem

Large JPG-SLRII_CT_18-0429_RGB

Novinky přináší několik důležitých vylepšení. Rozhraní Bluetooth 5.0, větší odolnost nebo například o hodinu delší výdrž na baterie. Revolve II může nyní přehrávat hlasitou hudbu až po dobu 13 hodin, větší a výkonnější model Revolve+ II, který je vybaven praktickým madlem pro přenášení, vydrží až 17 hodin. Další změnou je také barevné přizpůsobení modelové řadě Smart Speakers, určené k přímému streamingu z populárních internetových služeb a bezdrátovému rozvodu hudby v rámci dosahu Wi-Fi sítě.

Large JPG-SLRPII_LuxeSilver_WFH_001Oba reproduktory lze dobíjet pomocí integrovaného Micro USB konektoru nebo také s využitím samostatně prodávané dobíjecí základny. Kromě bezdrátové reprodukce umožňují také propojení s telefonem či přehrávačem pomocí audio kabelu s 3,5 mm stereo konektorem.

Bluetooth reproduktory Revolve II hrají stejně kvalitně do všech stran a hudbu si tak mohou naplno užít všichni posluchači v místnosti. Unikátní způsob všesměrového zvuku byl použit již v první generaci a Bose s ním takříkajíc přelstil fyzikální zákony. Na rozdíl od většiny konkurenčních produktů nespoléhá princip všesměrového zvuku v instalaci více měničů (reproduktorů) namířených do různých stran, ale je založen na vlastním řešení. Měnič je namířen dolů, kde jsou zvukové vlny odraženy od speciální akustické čočky do všech stran. Výsledkem je skutečně stejná kvalita poslechu bez poklesů intenzity výšek všude kolem přístroje. Pro využití vlastností všesměrového zvuku je na spodní straně obou přístrojů vestavěn závit, pomocí něhož je lze instalovat na fotografický stojan doprostřed místnosti.

Při organizaci taneční party nebo jiné příležitosti lze navíc pomocí aplikace Bose Connect propojit v dosahu Bluetooth dva libovolné reproduktory Bose SoundLink do jednoho setu. Na výběr je pak buď stereo reprodukce, nebo mód, ve kterém hrají obě zařízení totéž. Stejná aplikace umožňuje také zapojit jeden z reproduktorů SoundLink do systému komplexního bezdrátového rozvodu hudby po domě realizovaného pomocí chytrých reproduktorů Bose řady Smart Speaker.

Nové reproduktory Revolve II jsou k dispozici u autorizovaných prodejců v černé a stříbrné variantě.  SoundLink Revolve II stojí 5 490 Kč a SoundLink Revolve+ II je k dostání za doporučenou koncovou cenu 7 990 Kč.

Související příspěvky

Leave a Comment