Smart soundbar pro prostorový zvuk

1920 JPG-SB300_1423_06_Light_Off_RGB

Tato novinka je vybavena řadou chytrých funkcí.  Pomocí aplikace jej můžete ovládat, jednoduše procházet a vybírat velké množství online hudby a internetových rádií z populárních služeb Spotify, Deezer, TuneIn a dalších. Kromě toho lze, spolu s kompatibilními reproduktory, snadno vytvářet skupiny a zajistit tak komplexní bezdrátový systém ozvučení domácnosti ovládaný z telefonu. Vybírejte si, ve kterých místnostech bytu a jak hlasitě bude hrát stejná hudba. Největší možnosti nabízí v tomto ohledu propojení s dalšími kompatibilními reproduktory.

Pokud chcete sledovat televizi a nerušit ostatní členy domácnosti, technologie SimpleSync umožňuje spárování soundbaru s kompatibilními produkty,  například sluchátky.

Prostorový zvuk vytváří dva z celkem pěti instalovaných reproduktorů, které jsou umístěny v bocích soundbaru a vysílají zvuk, který se následně odráží od stěn. Zapojení je velmi snadné – stačí propojit s televizorem pomocí HDMI nebo optického audio kabelu a spárovat s domácí Wi-Fi sítí.

Související příspěvky

Leave a Comment