Dokovací stanice s funkcí klonování

Natec Kangaroo Dual

natec logoDokovací stanice pro disky s funkcí klonování Natec Kangaroo Dual je zařízení, díky kterému je možné rychle a jednoduše spravovat data uložená na discích SSD nebo HDD bez nutnosti instalace disku v počítači. Takové řešení šetří nejen čas a zjednodušuje manipulaci z disky, ale je užitečné zejména při práci s notebooky, ve kterých není fyzicky možné připojit disky HDD a SSD.

Dokovací stanice je praktické zařízení o rozměrech 129 × 95 × 75 mm, které uživateli umožňuje snadno a rychle kopírovat, archivovat, mazat nebo získávat údaje ze starých disků, k čemuž vám stačí připojit dokovací stanici k počítači pomocí přibaleného kabelu USB. Natec Kangaroo Dual je také ideálním řešením pro firmy, které mohou využívat dokovací stanici na rychlé a efektivní archivování dat, bez nutnosti investovat do drahého zařízení NAS.

Díky dvěma slotům SATA umožňuje Natec Kangaroo Dual klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači. Navíc obsahuje praktické LED diody umístěny na předním panelu, které uživatele informují o stavu operace.

Natec Kangaroo Dual používá standard USB 3.0, který umožňuje přenos dat rychlostí až 6 Gb/s (Super-speed). Součástí balení je také výkonný napájecí zdroj, který efektivně napájí zařízení a umožňuje dosáhnout maximální přenosové rychlosti.

ATComputersDokovací stanice Kangaroo Dual podporuje 2,5″ a 3,5″ HDD i SSD s rozhraním SATA I/II/III s maximální kapacitou 8 TB. Díky funkci Plug&Play, která je kompatibilní s operačními systémy Windows (XP/Vista/7/8/10), iOS a Linux si počítač automaticky nainstaluje potřebné ovladače. Po připojení zařízení prostřednictvím portu USB se nový disk zobrazí v počítači.

Natec Kangaroo Dual je vybavena odolným a stabilním tělem, které poskytuje vysokou bezpečnost disku nacházejícího se uvnitř a jeho optimální chlazení. Gumové nožičky ve spodní části zabraňují klouzání dokovací stanice po stole. Disky lze vkládat a vybírat ze stanice v režimu Hot Swapp.

Související příspěvky

Leave a Comment