Verbatim: Bezdrátové rychlonabíječky do auta s technologií Qi

Verbatim: Bezdrátové rychlonabíječky do auta s technologií Qi

Verbatim představil tři držáky na telefon s rychlým nabíjením, které využívají technologii vysokorychlostního bezdrátového nabíjení Qi. Jsou to FWC-03 Pro, FWC-02 a FWC-01. Nabíjecí držáky jsou určené pro Android nebo iPhone a umožňují hands-free hovory a snadné prohlížení GPS map. Podívejme se na podrobnosti.

Rychlonabíječku můžete instalovat do větráku auta, upevněním na palubní desku nebo na okno pomocí přísavky. Pak nabíječku připojíte k vozidlu a můžete nabíjet. Při vložení telefonu do držáku se boční upínací ramena automaticky uzavřou a drží telefon bezpečně na místě. Telefon se začne nabíjet okamžitě po vložení do držáku.

Verbatim Bezdrátové rychlonabíječky do auta s technologií QiDržák můžete otočit o 360°, což umožňuje nastavit lepší polohu pro sledování a snadnější používání funkcí.

Nabíječky telefonu využívají indukční technologii Qi a jsou kompatibilní s technologií QC 3.0. Mají maximální nabíjecí výkon 15W. Maximální výkon se liší podle modelu telefonu. Například Samsung S21 se dokáže nabíjet výkonem 15 W, Samsung S20 výkonem 10 W, iPhone 13 Pro výkonem 7,5 W a Google Nexus výkonem 5 W. Maximální nabíjecí výkon najdete ve specifikacích svého telefonu.

Model rychlonabíječky FWC-03 obsahuje navíc technologii inteligentního rozpoznávání, kdy se nabíjecí cívka automaticky vyrovná pro optimální nabíjení.

VerbatimNabíjet lze i telefony v pouzdře, a to až o tloušťce až 4 mm. Držáky pojmou telefony o šířce od 60 do 90 mm a lze je ovládat jednou rukou. Obě raménka a podstava nabíječky jsou opatřeny protiskluznou vrstvou a silikonem, který nezanechává škrábance. O stavu napájení informují 2 LED indikátory, kdy zelená znamená pohotovostní režim a modrá, že nabíjení probíhá.

Balení produktu obsahuje bezdrátovou rychlonabíječku do auta s technologií Qi (FWC-03 Pro, FWC-02 nebo FWC-01), kabel USB-C na USB-A, držák na ventilační otvor, držák s přísavkou a příručku pro rychlý start.

Verbatim Bezdrátové rychlonabíječky do auta s technologií Qi

Související příspěvky

Leave a Comment