HyperDrive 6-in-1 USB-C Media Hub pro iPad

HyperDrive 6-in-1 USB-C Media Hub

Značka Hyper se specializuje na špičkové IT a mobilní příslušenství se zaměřením na produkty Apple, přenosné napájení, úložiště dat a konektivitu. Jako první jsme vyzkoušeli multimediální USB-C rozbočovač 6 v 1 pro iPad se 6 základními porty a klávesami pro média, které vám umožní připojit se k více zařízením a plynule přehrávat, pozastavovat a přetáčet filmy, skladby nebo podcasty, to vše bez přerušení vašeho pracovního postupu. Je kompatibilní s USB-C iPad Pro, Air nebo mini.

HyperDrive 6-in-1 USB-C Media Hub nabízí 6 základních portů, se kterými připojíte všechna potřebná zařízení. 4K 60Hz HDMI video port, USB-C 5Gbps 60W Power Delivery port, MicroSD/SD sloty, USB-A 5Gbps portem a také 3,5mm audio jack pro sluchátka.

HyperDrive 6-in-1 USB-C Media Hub konektorJako ostatní “jablečné” věci je vybaven magnety pro lepší uchycení v portu. Je vybaven gumovou kolejnicí, aby lépe “seděl” na těle tabletu. Ta ale překáží, pokud máte tablet v pouzdře, které jej obepíná. Je to však dobře promyšleno a gumu lze sundat.

Díky přiloženému prodlužovacímu kabelu USB-C můžete pracovat s jakýmkoli zařízením kompatibilním s USB-C. Opět díky magnetům se přichytí a drží. Vyzkoušeli jsme i na notebooku Lenovo Thinkpad X1 a Samsung Galaxy Note 20.

Zajímavostí jsou 3 tlačítka pro ovládání médií. Na pauzu, či skoky mezi mezi skladbami není třeba odemykat obrazovku, stačí jednoduše zmáčknout tlačítko. Tlačítka jsou příjemně velká a dobře je najdete i poslepu.

Tak jako i u jiných hubů je přítomen jen jeden port USB-C. Tedy buď nabíjím, nebo připojím jiné zařízení a pracuji na baterii.

HYPER logoSloty UHS-I na MicroSD/SD umožňují přenášet jakákoli data, soubory fotografií nebo videosoubory rychlostí 104 MB/s.

Jak už bylo řečeno, rozbočovač HyperDrive 6-in-1 USB-C Media Hub je určený pro iPad, konkrétně pro iPad Pro 11” a 12.9” (3rd/4th/5th Gen), iPad Air (4th/5th Gen) a iPad Mini (6th Gen).

Zařízení má rozměry 9.8 cm x 2.9 cm x 1.19 cm a váží asi 50 gramů.

Petr Gondek

HyperDrive 6-in-1 USB-C Media Hub iPad

Související příspěvky

Leave a Comment