Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 45 v matně šedé Eclipse Gray se zlatým logem

Bose QuietComfort 45 limitovaná edice

BaSys představuje na českém trhu limitovanou edici bezdrátových sluchátek ikonického designu Bose QuietComfort 45 Eclipse Grey. Jen 100 českých zákazníků má možnost získat tato nepřehlédnutelná sluchátka v unikátním matně šedém provedení. Sluchátka QuietComfort 45 jsou nástupcem modelu QC 35, kterým Bose v roce 2016 nastavil na dlouhou dobu laťku jak v oblasti potlačení ruchů, tak i v samotném zvuku.

Typicky působivý a zábavný zvuk Bose doplňuje výkonný systém potlačení okolních ruchů použitelný ve dvou režimech (eliminace okolí v několika krocích a propouštění zvuků usnadňující živou komunikaci), vysoká kvalita handsfree hovorů i v hlučném prostředí a výdrž na baterie až 24 hodin. Individuální nastavení reprodukce umožňuje ekvalizér, který je možné ovládat v aplikaci Bose Music.

Dva režimy – QUIET a AWARE

Tichý režim označovaný jako QUIET eliminuje naprostou většinu ruchů z okolí a nabídne uživatelům ideální poslechové podmínky v jakémkoli prostředí. Mikrofony instalované uvnitř i na vnější straně sluchátek snímají zvuky z okolí i z reproduktorů a spolu s patentovaným digitálním čipem potlačují nežádoucí zvuky s největším zaměřením na střední frekvence. Díky tomu je dosaženo špičkového odrušení například v dopravních prostředcích, rušných kancelářských prostorech či kavárnách. Tlačítkem lze přepínat mezi

4 úrovněmi potlačení – Full, Low a dalšími dvěma uživatelsky nastavitelnými možnostmi. Dynamický režim ANC nabízí navíc automatickou regulaci v závislosti na rušnosti okolí, takže při zvýšení hlasitosti okolního zvzuku dokáže posílit úroveň ANC. V režimu AWARE naopak mikrofony a elektronika vpustí během zlomku vteřiny zvuk z okolí dovnitř, což uživatelé ocení třeba při placení v obchodě nebo komunikaci s kolegy v práci.

Snadnost ovládání a možnost propojení se soundbary Bose

Ovládání sluchátek QuietComfort 45 je jednoduché a intuitivní. Na pravém náušníku mají čtyři tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti, zapnutí/párování pomocí Bluetooth 5.2 a také pro nejčastější úkony, jako přijímání a ukončování hovorů, přehrávání a pozastavení hudby a přístup k hlasovým asistentům. Na levém náušníku je pak tlačítko pro přepínání mezi režimy a ztlumení mikrofonu během hovoru. Další možnosti otevírá aplikace Bose Music, pomocí níž je možné využít současné propojení s více zařízeními vybavenými technologií Bluetooth 5.1 nebo spárování s kompatibilním soundbarem Bose pomocí Bose SimpleSync. Posledně uvedená možnost umožní posluchačům vychutnat si s QC 45 filmový zvuk v plné hlasitosti i v noci, kdy rodina i sousedé spí.

Sluchátka Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray jsou na českém trhu k dostání za koncovou cenu 7 990 Kč.

TZ

Související příspěvky

Leave a Comment