Videohovory v profesionální kvalitě za jakýchkoliv světelných podmínek

Webová kamera Dell Pro s rozlišením 2K QHD

Webová kamera Dell Pro s rozlišením 2K QHD nabízí lepší obraz než modely FHD (1080p) a poskytuje videopřenos v jasných a živých barvách a profesionální kvalitě za jakýchkoliv světelných podmínek. Snímač Sony STARVIS ve spojení s víceprvkovou optickou sestavou zachycuje velké množství světla a poskytuje dokonale čistý obraz. Kombinace funkcí digital overlap HDR a detekce tváře s automatickým nastavením expozice optimalizuje obraz a pomůže uživateli vždy vypadat dobře.

Pokročilé zpracování obrazu a 3D/2D redukce šumu automaticky eliminuje zrnění, aby uživatel vždy vypadal co nejlépe – i při slabém osvětlení. Inteligentní funkce centrování subjektu zajišťuje, že uživatel bude vždy uprostřed záběru.

Elegantní webová kamera válcového tvaru má také vestavěný mikrofon s redukcí šumu pro zvýšení kvality zvuku, magnetickou krytku pro zachování soukromí a vestavěný pružinový úchyt pro snadné připevnění k monitoru, notebooku nebo stativu. Webová kamera je kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac, dobře funguje se všemi běžnými komunikačními platformami a je certifikována pro aplikace Microsoft Teams a Zoom. Využít webkameru na maximum pomáhá software Dell Peripheral Manager, kde lze přizpůsobit nastavení včetně úhlu záběru, jasu, ostrosti, kontrastu a sytosti podle vlastních preferencí.

TZ

Související příspěvky

Leave a Comment