Superrychlý mesh systém s Wi-Fi 6

AX3000 Deco X50

Nový Wi-Fi Mesh systém AX3000 Deco X50 nabízí pokrytí celé domácnosti a to mimo jiné i díky podpoře standardu Wi-Fi 6 (802.11ax).

Dvoupásmová síť s nadstandardní rychlostí

Pokročilý systém vybaví vaši domácnost dvoupásmovou sítí, která navýší celkovou rychlost připojení na hodně slušných 3 000 Mbit/s. A to ve čtyřech souběžných datových tocích, které zajišťují nižší latenci a uživatelům umožňují dosahování maximální rychlosti až 3 000 Mbit/s. Rychlost ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz činí 574 Mbit/s, v 5GHz pásmu pak 2 402 Mbit/s. Rychlost je vhodná pro aplikace s velkou datovou spotřebou, například streamování videa v 8K rozlišení nebo hraní her v cloudu.

Vybrat si můžete z balení jednoho, dvou nebo tří přístupových bodů, přičemž poslední varianta je vhodná pro prostory až do 600 metrů čtverečních, případně pro stavby s čtyřmi až šesti místnostmi. A kdyby vám to přece jen náhodou nestačilo, můžete bez problémů dokoupit další jednotky Deco.

Mesh systém TP-Link Deco X50 disponuje umělou inteligencí, která zajišťuje inteligentní analýzu síťového prostředí pro ideální pokrytí Wi-Fi. To tak bude přímo přizpůsobeno konkrétním potřebám vaší domácnosti. Pokrytí se díky tomu dostane do každého kouta, respektive přesně tam, kde ho potřebujete.

Připojte až 150 zařízení

K síti můžete prostřednictvím Mesh systému Deco X50 připojit až 150 koncových zařízení bez kompromisů v rychlosti, a to hlavně díky využití technologií jako OFDMA a MU-MIMO. Tímto způsobem je zajištěna vyšší kapacita a efektivita na místech s vysokou hustotou uživatelů. Každý z nich může plnohodnotně streamovat a hrát on-line hry, aniž by zažíval výpadky. Už samotný standard Wi-Fi 6 přináší čistší a silnější signál.

Již standardem je u TP-Linku silná úroveň zabezpečení prostřednictvím technologie TP-Link HomeShield, která přináší vyspělé funkce pro ochranu sítě a zařízení IoT. K těm patří ochrana sítě, robustní rodičovská kontrola, technologie QoS (Quality of Service) i ucelené přehledy.

V neposlední řadě si pak všechny potřebné funkce a vlastnosti sítě nastavíte v přehledné a intuitivní mobilní aplikaci Deco v češtině i slovenštině, která vás nastavením provede krok za krokem.

A za zmínku jistě stojí i jednoduchý a minimalistický bílý design oválné jednotky Deco X50, která tak dokonale zapadne do prakticky jakéhokoliv designového stylu, do něhož může být laděna vaše domácnost.

TZ

Související příspěvky

Leave a Comment