Gamingový headset SureFire Skirmish

Gamingový headset SureFire Skirmish

SureFire, herní značka společnosti Verbatim, se již i přes svou relativně krátkou existenci zapsala do povědomí hráčů. Jedním z povedených kousků této značky je gamingový headset SureFire Skirmish, který je nyní dostupný za velmi příznivou cenu 699 korun.

Gaming headset SureFire SkirmishHeadset SureFire Skirmish s drsným maskáčovým designem, LED osvětlenými bočnicemi a také koncovkou mikrofonu, se hodí k jakékoliv herní sestavě. Sluchátka jsou vybavena vysoce výkonnými 50mm reproduktory se stereofonním zvukem 2.0. Kmitočtová odezva sluchátek je 20 Hz – 20 kHz, citlivost 106 ± 3 dB a impedance 32 Ω. Impedance mikrofonu je ≤ 2,2 kΩ, citlivost mikrofonu 42 ± 3 dB.

Gamingový headset SureFire Skirmish ovládáníHlavový most je nastavitelný a díky paměťové pěně v ohybu mostu sedí na hlavě velmi příjemně. Sluchátka mají měkké, pohodlné náušníky a na levém náušníku naleznete ovládací kolečko, skrze které můžete ovládat hlasitost. Také je zde přepínač pro ztlumení mikrofonu.

Sluchátka Skirmish jsou vybavena všesměrovým flexibilním vestavěným mikrofonem, zajišťujícím jasnou a zřetelnou komunikaci se spoluhráči. Sluchátka nejenom vypadají, ale také jsou velmi pevná a zároveň díky použitým materiálům jsou na svoji velikost poměrně lehká.

S 3,5mm jackem a zároveň USB konektorem, je Skirmish univerzálně kompatibilní, což umožňuje uživatelům hrát hry, poslouchat hudbu a užívat si skvělý zvuk, na jakékoli platformě – ať už se jedná o herní konzoli, PC nebo notebook.

SureFire logoVelmi kladně hodnotíme také opletený 2,5 metru dlouhý kabel.

Náušníky jsou osazeny zelenými LEDkami, ve kterých svítí logo SureFire a zeleně svítící LEDku má také koncovka mikrofonu.

Závěrem lze říci, že pokud si herní sluchátka SureFire Skirmish pořídíte, určitě v této cenové relaci budete spokojeni.

Redakce

Související příspěvky

Leave a Comment