Chytré hodinky pro děti

Chytré hodinky LAMAX BCool

Chytré hodinky LAMAX BCool se stanou skutečným parťákem vašeho potomka, ale oceníte je i jako rodiče. Kromě zábavy totiž dokáží motivovat děti k pohybu, protože umí měřit celou škálu sportovních aktivit od pěší turistiky, přes běh až po cyklistiku. Hodinky jsou kvalitně zpracované, a tak o ně nemusíte mít strach ani během deště, certifikace IP 68 jistí i ponoření do vody. Kromě toho přes den ohlídají tepovou frekvenci a v noci zase kvalitu spánku. Na jedno nabití vydrží až 7 dní, takže žádný strach, když zrovna není po ruce zásuvka.

Že se dítěti netrefíte do vkusu řemínkem? LAMAX nenechává nic náhodě, a tak v balení naleznete rovnou dvě barevné verze. Slimfit design je zárukou, že hodinky padnou na každou dětskou ruku a nespadnou ani při velkých sportovních výkonech.

LAMAX BCool lze spárovat se zařízeními s Androidem a iOS. Chytré hodinky je tedy možné používat, aniž by bylo nutné vytahovat telefon z batohu nebo kapsy. Dítě na nich bez problémů přijme hovory či SMS. Podpora vibrací se hodí v hlučnějším prostředí a pokud je zrovna čas na pauzu, přicházejí na řadu čtyři logické hry rozvíjející matematické znalosti i postřeh. Na parádním a jasném 1,4 palcovém displeji se krásně zobrazí každý detail.

Perfektní funkcí je také možnost tvorby vlastních ciferníků, ovládání hudby je samozřejmostí. A když se někdy nadělá více nepořádku, než je zdrávo, tak chytrou vychytávku představuje funkce hledání telefonu nebo hodinek. Hodí se ale i budík, stopky nebo minutka. Synchronizace s dalším chytrým zařízením je díky technologii Bluetooth 5.0 rychlá a jednoduchá. Nastřádané kroky a další aktivity se automaticky sdílejí, a tak se nemusíte o nic víc starat.

Chytré hodinky LAMAX BCool jsou dostupné za 1 490 Kč.

TZ

@RadekVyskovsky

Související příspěvky

Leave a Comment