Herní monitor AOC CQ32G2SE/BK

AOC Monitor CQ32G2SE-BK

Bez kvalitního herního monitoru se neobejdou hráči všeho druhu. Ať už máte rádi hraní na nejvyšší úrovni, nebo se s chutí oddáváte příběhovým hrám, vždy potřebujete mít obrázek jako z partesu a pokud při tom navíc nechcete sáhnout hluboko do kapsy, může pro vás být velmi zajímavou možností monitor od společnosti AOC, který skloubí všechny důležité hráčské parametry s přijatelnou cenovkou.

 

Dvaatřicet palců velký zakřivený monitor AOC CQ32G2SE/BK vás rozhodně neokouzlí pouze svojí velikostí. Jeho styl už na první pohled jasně ukazuje, jakým směrem se zaměřuje. Kombinuje černou a červenou barvu. Po třech stranách monitoru je bezrámečkový, jedinou stranou, kde tak rámeček najdete je spodní, na které najdete také ovládací prvky. Stabilní usazení na stolu potom zajistí pevný podstavec z kvalitního materiálu, s nímž se nemusíte bát žádného otřesu.

AOC Monitor CQ32G2SEJak už jsme zmiňovali, CQ32G2SE/BK nabízí kombinaci všech důležitých parametrů pro hráče. Můžete se tak těšit na VA panel s obnovovací frekvencí 165Hz, s níž bude každý pohyb na monitor naprosto plynulý, odezvu 1ms a funkci FreeSync s níž se ani při zběsilé akci nemusíte bát rozmazaných čmouh místo vašich hrdinů. Především PC hráče potěší rozlišení QHD, jehož AOC GAMING logomenší náročnost na hardware, a přitom výrazně vyšší počet pixelů oproti Full HD poskytuje kompromis pro střední třídu herních počítačů. Jako malý bonus potom můžete brát také fakt, že tento monitor nabízí i zabudované reproduktory, i když většina hráčských nadšenců nejspíše má ve své výbavě sluchátka, sem tam určitě neuškodí dát hlavě trošku odpočinout.

Nechybí také několik zajímavých funkcí jako je Low Input Lag režim, s nímž maximalizujete svůj výkon díky maximálnímu zaměření na dobu odezvy. Pokud naopak máte radši potěchu pro oko, může vám potom přijít vhod technologie AOC Game Color a Shadow Control. Tyto technologie vám totiž pomohou dosáhnout kvalitnějších detailů například ve stínech a zbytek obrazu přitom nenaruší. Samozřejmostí je potom také software AOC G-Menu, který vám umožní sáhnout k dalším přizpůsobením vašeho monitoru.

Martin Havel

Související příspěvky

Leave a Comment