Herní myš GENESIS ZIRCON 550

Herní myš GENESIS ZIRCON 550

Čím dál více hráčů se při výběru myší nebojí zabrousit i do světa bezdrátových myší i díky tomu, že se tuto technologii výrobcům daří posouvat a milovníci počítačových her tak mohou bez obav skloubit pohodlí s dobrou odezvou a přesností. Firma Genesis se svojí lehkou myší Zircon 550 nabízí rovnou oba druhy připojení a vy si tak vždy budete mít možnost vybrat, co zrovna potřebujete.

Herní myš GENESIS ZIRCON 550Zircon 550 už na první pohled dává jasně najevo, že jde o myš zaměřenou na hráče. Děrování ve vzoru včelí plástve je již tradičně použito ke snížení váhy a zároveň působí designově příjemně, což doplňují i gripy se stejným vzorem po stranách myši. I tato myš se také drží standardu v podobě RGB podsvícení, které si za pomoci softwaru můžete upravovat z hlediska barev i světelných efektů.

Genesis logo newVelkou výhodou této myši je, že ji můžete používat jako bezdrát i jako klasickou kabelovou myšku, se kterou dosáhnete maximálního výkonu. Zircon 550 totiž nabízí klasické 2,4Ghz připojení na vzdálenost až deset metrů a umožní vám tak pohodlně ovládat vše i z větší vzdálenosti, ale zároveň ji lze připojit přes USB-C, přes který budete také nabíjet 600mAh baterii pro bezdrátové použití, která vydrží až osmdesát hodin.

ATComputersPro bezproblémové hraní jakéhokoliv typu her vám poslouží optický senzor, který nabízí volitelné rozlišení od 200 až po 8000 DPI. To můžete měnit dle libosti i za běhu díky až šesti přednastaveným hodnotám, mezi kterými následně budete přepínat stisknutím tlačítka DPI. To je jedním ze sedmi programovatelných tlačítek a pokud ho tak chcete radši využít na jinou funkci, nebude to sebemenší problém. O své nastavení nepřijdete ani ve chvíli, kdy vyrazíte na cesty. Myš má totiž také vestavěnou paměť, díky které se vaše uložené konfigurace přenesou kamkoli půjdete.

Martin Havel

Zircon 550

Související příspěvky

Leave a Comment