Chytré hodinky LAMAX WatchY2

LAMAX WatchY2

Nové smartwatch WatchY2 obsahují GPS funkce a díky integrované SIM kartě je možné je využít i pro komunikaci rodičů s dětmi.

Ke každým chytrým hodinkám LAMAX WatchY2 dostanou uživatelé SIM kartu od operátora T-Mobile, která umožní přímou komunikaci s ratolestmi, a to bez jakýchkoliv závazků a nákladů navíc. Hlavní funkcionality nositelného zařízení, dostupného v černém a růžovém provedení, ale souvisejí s technologií GPS, díky které můžete mít jistotu, že dítě dorazilo tam, kam mělo, třeba k babičce, do kroužku nebo ke kamarádovi domů.

Přes GPS je možné zjistit aktuální polohu dítěte i historii jeho pohybu, takže budete mít jistotu, že je váš potomek v bezpečí, aniž by došlo k narušení vzájemné důvěry. Pro tyto účely slouží i nastavení tzv. bezpečných zón, které vás pomocí mobilní aplikace LAMAX Tracking následně upozorní na vstup a opuštění některé z nich.

Součástí hodinek je i SOS tlačítko, které slouží pro snadné spojení s telefonem rodiče jediným dotykem. I v případě menších nebezpečí vás dítě může kontaktovat, a vysvětlit vám tak například to, že se nemusíte strachovat, když přijde později ze školy, protože mu zkrátka jen ujel autobus a čeká na další.

Kromě přímého kontaktu formou volání je k dispozici i možnost komunikace prostřednictvím hlasových či textových zpráv, přičemž v prvním případě se jedná až o 15vteřinové audiozáznamy, které můžete využít pro sdílení krátkých poznámek, například informací o tom, co koupit cestou ze školy nebo v kolik dítě vyzvednete u kamaráda.

Pro LAMAX je nesmírně důležité téma soukromí, které zejména se sledováním polohy v reálném čase úzce souvisí. Proto výrobce disponuje vlastními servery. Tyto servery se fyzicky nacházejí v srdci Evropy a splňují mezinárodní certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD. Vaše citlivá data tak v žádném případě nepoputují přes půl světa do datových center třetích stran, kde by se potenciálně mohla stát předmětem zneužití.

Chytré hodinky LAMAX WatchY2 nabízejí intuitivní dotykové ovládání s jednoduchými a zábavnými možnostmi komunikace. Dovolají se na ně pouze čísla, která sami přednastavíte, a až na deset kontaktů může váš potomek zavolat přímo z hodinek.

Smartwatch jsou vodotěsné a disponují baterií, která nabízí na jedno nabití provoz v rozmezí 20 až 50 hodin. Konkrétní výdrž závisí na tom, jakým způsobem dopředu nastavíte četnost lokalizace. Zařízení podporuje mimo jiné také fitness funkce, jako jsou krokoměr, počítání spálených kalorií či statistiky ušlé vzdálenosti za uplynulý týden.

Hodinky LAMAX WatchY2 využívají mapové podklady od společnosti Google a jsou vyrobeny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů, neobsahujících ftaláty ani jiné nebezpečné materiály. Na českém trhu je zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 3290 Kč včetně DPH.

Související příspěvky

Leave a Comment