Bezdrátová herní myš Logitech G604 Lightspeed

Logitech G604 Lightspeed

Logitech G604 je neuvěřitelně všestranný, přizpůsobitelný a pohodlný nástroj vhodný pro nepřetržité hraní a vylepšení nejen vašeho herního skóre.

Společnosti Logitech představila bezdrátovou herní myš Logitech G604 LIGHTSPEED. Tato bezdrátová myš nové generace má úžasnou výdrž baterie a byla navržena pro uživatele, kteří rádi hrají, ale zároveň potřebují také univerzální nástroj, který lze dobře využít i pro různé jiné úkoly.

„Pokud ujíždíte na hrách jako Fortnite a WoW Classic, může být G604 LIGHTSPEED ta pravá myš pro vás,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech Gaming. „G604 LIGHTSPEED nabízí šest palcem ovladatelných tlačítek, abyste mohli hrát, jak nejlépe dokážete, a s přehledem rychle zvládat i nejnáročnější akce a úkoly. Díky naší bezdrátové technologii LIGHTSPEED získáte kromě dokonalé kontroly také volnost pohybu, aby vás v postupu na vyšší herní level nic neomezovalo.“

Myš G604 je vybavena exkluzivní bezdrátovou technologií Logitech G LIGHTSPEED, která umožňuje bezlagové ovládání, a špičkovým optickým senzorem Logitech G HERO 16K, který snižuje spotřebu energie a zvyšuje přesnost polohování bez vyhlazování, filtrování nebo akcelerace. Kromě toho mohou uživatelé stisknutím tlačítka přepnout z připojení LIGHTSPEED na Bluetooth a ovládat tak pomocí jedné myši dva různé počítače. Jedna AA baterie vydrží až 240 hodin intenzivního hraní při použití bezdrátové technologie LIGHTSPEED a až 5,5 měsíce při použití Bluetooth. Konfigurovatelná myš G604 je vybavena 15 programovatelnými ovládacími prvky, velmi rychlým rolovacím kolečkem s duálním režimem a šesticí palcem ovladatelných tlačítek.

Abychom pomohli hráčům co nejlépe využít jejich vybavení, lze myš G604 LIGHTSPEED naprogramovat pomocí herního softwaru Logitech G HUB. Tato chytrá herní utilita s čistým a moderním rozhraním umožňuje hráčům rychle vytvářet vlastní profily a upravovat funkce každého tlačítka myši.

Bezdrátová herní myš Logitech G604 LIGHTSPEED bude k dostání v České republice a na Slovensku ke konci září za doporučenou maloobchodní cenu 2769 Kč.

Související příspěvky

One Thought to “Bezdrátová herní myš Logitech G604 Lightspeed”

Leave a Comment