Logitech G502 LIGHTSPEED: Lehčí, rychlejší a dokonalejší

Logitech G502 LIGHTSPEED

Logitech G představil výsledek nejnovějšího vývoje svojí nejprodávanější myši – bezdrátovou herní myš Logitech® G502 LIGHTSPEED. Vznikla kombinací osvědčeného designu, který si získal spoustu příznivců, s rychlou a spolehlivou technologií bezdrátového připojení.

„Žádná jiná myš nesymbolizuje lépe vřelý vztah, který máme k hráčům a který mají hráči ke své herní výbavě, než naše G502,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech Gaming. „Už od uvedení naší první herní myši s technologií LIGHTSPEED se nás fanoušci neustále ptali, kdy připravíme bezdrátovou verzi G502. Dnes jsme jim splnili nejen toto přání, ale přidali i něco navíc.“

Původní model jsme pečlivě od základů přepracovali tak, aby si Logitech G502 LIGHTSPEED zachovala tvar i funkce originálu a zároveň byla o sedm gramů lehčí a podporovala bezdrátové technologie LIGHTSPEED a POWERPLAY. Pro dosažení tohoto cíle přehodnotily inženýrské a designerské týmy společnosti Logitech G každý prvek G502 a využily průlomové inovace z bezdrátové herní myši Logitech G PRO, včetně konstrukce s tenkými stěnami a vnitřními výztužemi.

Nová myš Logitech G502 LIGHTSPEED spojuje moderní technologie s nadčasovým designem. Inovovali jsme mechanickou i elektrickou konstrukci a vytvořili komplexní systém obsahující naši oceňovanou technologii bezdrátového přenosu LIGHTSPEED, bezdrátové nabíjení POWERPLAY i špičkový optický senzor HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K. Výsledkem je perfektní herní myš, která se stane přirozeným prodloužením vaší ruky a umožní vám dokonale splynout s herním světem.

Evoluce navenek, revoluce uvnitř

Nová myš G502 LIGHTSPEED má navenek dobře známý vzhled, je však lehčí, rychlejší a dokonalejší. Byla navržena s důrazem na vysokou přesnost a ovladatelnost, a její vylepšená konstrukce s tenkými stěnami poskytuje větší prostor pro vestavění nejmodernějších technologií bez újmy na odolnosti, životnosti či kvalitě zařízení. Myš má 11 programovatelných tlačítek, která lze nastavit pomocí softwaru Logitech G HUB na provádění jednotlivých akcí nebo přiřazených maker. Je vybavena také kolečkem s přepínatelným režimem k přesnému nebo rychlému skrolování a vyvažovacím systémem se šesti závažími (4 dvougramová a 2 čtyřgramová) kvůli úpravě hmotnosti a vyvážení myši podle určitého herního stylu.

Logitech G502 LIGHTSPEED nabízí dokonalý komfort, který ocenily už miliony hráčů. Přispívají k tomu také texturované pryžové boční úchyty a přizpůsobení pro ovládání pravou rukou.

Nezapomnělo se ani na ekologické požadavky. Nová myš neobsahuje PVC a má certifikaci Plastic Neutral. To znamená, že společnost Logitech při každém nákupu přispívá na programy Plastic Bank, které podporují recyklaci plastů, aby se zabránilo znečišťování moří.

Myš Logitech G502 LIGHTSPEED disponuje nejmodernějšími technologiemi a funkcemi, mezi ně patří:

  • Ultra rychlá bezdrátová technologie LIGHTSPEED umožňující hráčům reagovat rychleji než s kabelovou myší díky plně optimalizovanému bezdrátovému připojení, které nabízí neuvěřitelnou přesnost a spolehlivost při herních soubojích na špičkové úrovni.
  • Bezdrátový nabíjecí systém Logitech G POWERPLAY k nepřetržitému dobíjení i během hraní her. Nová herní myš se umí bezdrátově spárovat přes POWERPLAY, aby se mohla pohodlně dobíjet i přenášet data jedením USB kabelem.
  • Nejpřesnější a nejvýkonnější senzor Logitech HERO 16K má mimořádnou přesnost s citlivostí až 16 000 DPI a zvládá trasování při rychlosti přes 400 IPS bez akcelerace, filtrování nebo vyhlazování.
  • Program Logitech G HUB automaticky rozpozná myš Logitech G502 LIGHTSPEED a zprostředkuje plný přístup ke všem jejím nastavením. Umožňuje vybírat funkce, přiřazovat makra k jednotlivým tlačítkům nebo měnit barevné podsvícení myši pomocí jednoduchého intuitivního rozhraní. Hráči si mohou také uložit několik profilů herních postav a přepínat je během hraní.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G502 LIGHTSPEED by měla být k dostání v květnu 2019 na LogitechG.com a u prodejců po celém světě za doporučenou maloobchodní cenu 4 129 Kč.

Související příspěvky

Leave a Comment